۴۲۶ Live True With Authenticity; نورا نادریچ


۱۳ مه ۲۰۱۹

اورا نادریچ موسس و رئیس و مؤسس مؤسسه تفکر تحول آفرین و نویسنده کتاب Live True: A Mindfulness Guide to Authenticity است. یک مربی زندگی معتبر و معلم تمرکز حواس، او در تفکر تحول آفرین، خودیابی، و راهنمایی مربیان جدید در حین توسعه حرفه خود تخصص دارد. در theiftt.org و OraNadrich.com بیشتر بیاموزید.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی ابزاری باورنکردنی برای مشاهده و آگاهی از احساساتمان است. وقتی درک عمیق تری از احساسات خود داشته باشیم، که احساس می کنم ذهن آگاهی به من کمک کرده است، واقعاً می توانیم احساسات خود را بهتر درک کنیم.
  • این به من درک بسیار عمیق تری از آنچه احساس می کنم و چگونگی حضور در هر احساسی که تجربه می کنم به من داد.

افکاری در مورد تنفس

  • نفس کشیدن بزرگترین هدیه است زیرا به ما یادآوری می کند که ما زنده ایم و اینجا هستیم و نفس می کشیم و بنابراین، ما زنده ایم.
  • من شدیداً توصیه می‌کنم مردم با نفس خود ارتباط برقرار کنند، چه در حال مدیتیشن نشسته باشند و چه شما باید در حالی که پشت میز کار خود نشسته‌اید متوقف شوید و چند نفس عمیق بکشید. این بزرگترین لنگر است، تنظیم می کند.

منابع پیشنهادی

تی شرت رایگان

من یک گروه عضویت در حالت ذهن آگاهی را برای شما، قبیله ی ذهن آگاهی، جمع می کنم. در این گروه چه چیزی می توانم به شما پیشنهاد کنم که زندگی شما را بهتر کند؟ چگونه می توانم به شما کمک کنم؟ نظرسنجی سریع و ۵ سوالی من را در www.MindfulnessMode.com/mmsurvey پر کنید
۵ نفر اول که نظرسنجی را تکمیل کنند، برنده یک تی شرت حالت ذهن آگاهی خواهند شد.

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر