۴۳۲ برای اتصال سوالات عمیق بپرسید. جان کک


۲ ژوئن ۲۰۱۹

یان کک به افرادی که احساس قطع ارتباط می کنند قدرت می دهد. او تماماً در مورد مقابله با تنهایی و استفاده از ابزارهایی است که می تواند تفاوت ایجاد کند. جان ۸ سال پیش از کشور خود آلمان به تورنتو، کانادا نقل مکان کرد. او مشکلی برای ملاقات با افراد جدید نداشت اما برای برقراری ارتباط واقعی تلاش می کرد. در آن زمان بود که تصمیم گرفت کاری در این زمینه انجام دهد تا تغییری در جهان ایجاد کند. او یک فعالیت و دسته کارتی به نام Ask Deep Questions ایجاد کرد. جان همچنین به عنوان تهیه کننده ویدیو کار می کند و عاشق ساختن ویدیوهای داستان سرایی برای تأثیرگذاری ماندگار است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • یک رهبر در یک کمپ تابستانی که در کودکی در آن شرکت کردم

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من کمک کرد تا از احساسات واقعی خود آگاه شوم. تا چند سال پیش، قبل از شروع توسعه شخصی، فکر می‌کنم دایره واژگان من برای احساسات بسیار محدود بود.
  • من در ابتدا فکر می کردم، شاید به این دلیل است که انگلیسی زبان اول من نیست. شاید کلمات را یاد نگرفته بودم. اما من از کلمات نیز استفاده نکرده ام.
  • من در واقع فقط چرخ احساسات را جستجو کردم که در آن شش احساس اصلی را به همه احساسات فرعی تقسیم می کنند و سپس از آنجا تقسیم می شود.
  • من به این نمودار نگاه کردم و به کلمات نگاه کردم و فقط تعداد انگشت شماری از آن کلمات را استفاده کرده ام.
  • بنابراین برای من، اولین قدم یادگیری لغات بود.
  • روزنامه نگاری که انجام می دهم به من کمک کرد تا در مورد آن چیزها فکر کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس آگاهانه بخشی از تمرین ذهن آگاهی من نیست.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر