۴۴۲ سوال آگاهی پاسخ داده شده توسط کارشناس PNSE جفری ای. مارتین


۷ جولای ۲۰۱۹

دکتر. جفری ای. مارتین، بنیانگذار فضای فناوری تحول آفرین، کارآفرین سریالی و دانشمند علوم اجتماعی است که در مورد تحول شخصی و بهترین حالت های رفاه انسان تحقیق می کند. او ۱۰ سال گذشته را بزرگترین گذرانده است

مطالعه بین المللی در مورد تجربه غیر نمادین پایدار (PNSE)، که شامل انواع آگاهی است که معمولاً به عنوان روشنگری، غیردوگانگی، صلحی که از درک فراتر می رود، تجربه واحد و صدها مورد دیگر شناخته می شود. اخیراً، او از این تحقیق برای در دسترس قرار دادن سیستم‌هایی استفاده کرده است تا به افراد کمک کند تا فواید روان‌شناختی عمیقی را به روشی سریع، غیرمذهبی، قابل اعتماد و ایمن به دست آورند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • باعث می شود احساسات منفی شما به سرعت از بین برود
  • این شما را به سمت تجربیات مثبت تر سوق می دهد
  • دوره هایی از آرامش فوق العاده وجود دارد

افکاری در مورد تنفس

  • اتفاقاً این ساده ترین اشکال مراقبه است

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • ما مدام مورد حمله قرار می گیریم آزمایش‌های ما مورد حمله قرار می‌گیرند زیرا ما آنها را با سرمایه‌گذاری جمعی و جمع‌سپاری ساخته‌ایم.

هدیه رایگان

فقط با ۴.۹۹ دلار، مدیتیشن هدایت‌شده «رها کردن بیش از حد خود» را دریافت کنید. بروس لنگفورد به شما کمک می کند تا بلوک های درونی خود را رها کنید. استرس خود را تسلیم کنید تمرکز بیشتری داشته باشید و سطح رضایت شخصی خود را بالا ببرید. با افزایش تمرکز بیشتر به دست آورید. این مدیتیشن کامل ۳۰ دقیقه ای توسط بروس لنگفورد را دانلود کنید.
www.MindfulnessMode.com/release

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر