۴۵۳ با کربن ۶۰ سلامت و طول عمر خود را تقویت کنید. مهندس کریس بورس


۱۴ آگوست ۲۰۱۹

کریس بورس مهندسی است که به همراه شریک خود، یافته های خود را در مورد کربن ۶۰ (C60) تایید کردند، یک فناوری برنده جایزه نوبل که در اصل برای دفاع نظامی ساخته شده بود و اکنون توسط شرکت های بزرگ جهانی دنبال می شود. کریس در حال حاضر در ماموریتی است تا محصول C60 خود را برای همه کسانی که می‌خواهند زندگی سالم‌تر و بدون درد طولانی‌تری از آنچه تا به حال انتظار داشتند، در دسترس قرار دهد. کریس یک دانشمند دیوانه نیست، اما ممکن است او را با یک دانشمند اشتباه بگیرند. او پیشینه گسترده ای در زمینه های مختلف از جمله مهندسی مکانیک، هنرمند کمدی، مواد منفجره نفت و گاز و فوتبال رقابتی دارد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

  • وب سایت: www.MyVitalC.com
  • شنوندگان ۱۵.۰۰ دلار تخفیف برای اولین سفارش شما با کد کوپن «مذهن‌آگاهی» دریافت می‌کنند.

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • صحبت های زیاد من با دوستم، پاتریک وانیس، به من کمک کرد تا احساساتم را برطرف کنم.

افکار در مورد تنفس

  • پسرم ADHD دارد و برای من سخت بود که این مسیر را طی کنم و تعریف کنم که او ADHD دارد. او در این حالت های ذهنی قرار می گیرد که من او را می گیرم و با او نفس آرام می کشم تا حالتش را تغییر دهم.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب حواس پرتی که باید حتماً بخوانید» هر یک از بهترین کتاب‌های توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور کلی تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر