۴۵۸ تغییر سیاره از طریق رهبری; دکتر. نانسی گوردون


۱ سپتامبر ۲۰۱۹

دکتر. نانسی گوردون رئیس و دانشیار در دانشگاه سالو رجینا در رود آیلند، ایالات متحده است. او یک متخصص رهبری است و ماموریت دارد تا درک ما از تجربه انسانی را بازسازی کند. دکتر. گوردون مشتاق کمک به مردم و درک چگونگی اجرای تغییرات سیاره ای و شخصی است. آخرین اثر منتشر شده او: زنان و رهبری: تمرکز یکپارچه بر برابری است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • شوهر من، بسیار صادقانه در مورد جایی که من در زندگی ام هستم

تاثیر بر احساسات

  • به شدت. مدیتیشن را با TM شروع کردم و سپس بیشتر به مدیتیشن در عمل، هنرهای رزمی و به طور کلی به حرکت رفتم.
  • به من کمک کرد تا نظارت کنم و در سطح شاهد مشاهده کنم که کجا هستم و چگونه با احساسات رفتار می کنم

افکار در مورد تنفس

  • نفس کشیدن زندگی است
  • تنفس یعنی نظارت بر هر کاری که انجام می دهم

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • از من دعوت کردند که برای سخنرانی در یک مرکز بهداشتی صحبت کنم. وقتی وارد در شدم و کارگردان برنامه که فکر می‌کردم از من دعوت کرده است، می‌گوید می‌دانی «من از کل نگری متنفرم». متوجه شد که مودب نیست و من را به داخل دعوت کرد. بنابراین من نمی دانم که آیا این قلدری است یا نه، اما در حال حاضر برای من قلدری است.

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر