۴۶۷ اصل موفقیت آمازون جف بزوس؛ نویسنده استیو اندرسون


۲ اکتبر ۲۰۱۹

استیو اندرسون حرفه خود را صرف کمک به صنعت بیمه و درک نحوه استفاده از فناوری های نوظهور کرده است. در ۲۵ سال گذشته، او در نقاط مختلف مانند SAFECO، (AAA) و سراسر کشور صحبت کرده است. استیو دارای مدرک کارشناسی ارشد در حقوق بیمه است و از او دعوت شده است که یک “رهبر/نفوذ فکری” اصلی در لینکدین باشد و صنعت بیمه را نمایندگی کند. او اکنون بیش از ۳۴۰ هزار دنبال کننده در این پلتفرم دارد. کتاب اخیر استیو، نامه های بزو، نگاهی هوشمندانه و روشنگر به ۱۴ اصل است که جف بزو برای رشد آمازون با سرعت برق استفاده کرد. استیو همچنین نویسنده / مشارکت کننده در چندین نشریه است و در تجزیه و تحلیل پیامدهای آنچه در صنعت بیمه اتفاق می افتد مهارت دارد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • همسرش کارن اندرسون و جف بزوس

تاثیر بر احساسات

  • “این به پایین آمدن ها کمک کرده است و من را در آنچه می دانم درست است ثابت نگه می دارد.”
  • “بسیاری از اینها سپاسگزار بودن حتی در میانه آزمایش است.”

افکار در مورد تنفس

  • “برنامه ای روی ساعت من وجود دارد و به من یادآوری می کند که دو دقیقه فقط نفس بکشم و استراحت کنم.”
  • این به مشغله و سرعت دیوانه‌وار کمک می‌کند، که گاهی اوقات می‌تواند بر آن تأثیر بگذارد، و به من کمک می‌کند تا کمی آرامش داشته باشم.»

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب حواس پرتی که باید حتماً بخوانید» هر یک از بهترین کتاب‌های توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور کلی تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر