۴۶۹ تکامل به سوی سلامتی، شادی، و تمامیت. لوری وارن


۹ اکتبر ۲۰۱۹

Laurie Warren همه چیز در مورد توانمندسازی رفاه در بدن، ذهن و روح است. او دوست دارد به مردم و سازمان ها کمک کند تا سالم تر و شادتر باشند. او سخنران، نویسنده، مشاور شرکتی و پزشک است. جولی قبل از گرفتن مدرک MS در تغذیه بالینی و یکپارچه، دوازده سال را در موقعیت‌های رهبری در صنعت فناوری پیشرفته گذراند. این تجربه به او کمک کرد تا یک متحد باتجربه برای مشتریان شرکتی باشد و آنها را قادر سازد فرهنگ سلامتی مترقی را ایجاد کنند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • “این اجازه نمی دهد ذهن من با احساسات فرار کند، آنها را تکرار کند، دوباره پخش کند و آنها را تشدید کند.”

افکار در مورد تنفس

  • “تنها نفس کشیدن برای من مفید نبود، بلکه یاد گرفتن چگونه نفس کشیدن است.”
  • “یادگیری نفس کشیدن، استفاده از دنده هایم به داخل و خارج، برای من بسیار تغییر دهنده بود.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • «به یاد دارم انگار دیروز بود. من در آن مقطع ۱۶ ساله بودم و اکنون ۵۳ ساله هستم. من جلوی یک پنجره ایستاده بودم و این زن جلوی من ایستاده بود و می گفت من می خواهم بلیپ را از تو بکوبم. من تا حد مرگ ترسیده بودم.”
  • “بعد نگاه کردم و گفتم: باشه. فقط کاری رو که باید انجام بدی انجام بده و من فقط اینجا می ایستم، با تو دعوا نمی کنم. بعد اون خیلی ناامید رفت.”

هدیه رایگان

آیا با شبکه های اجتماعی دست و پنجه نرم کرده اید؟ من از ابزاری به نام “MeetEdgar” کمک زیادی دریافت کرده ام. MeetEdgar با آسان کردن زمان‌بندی و خودکارسازی محتوای شما برای فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام یا لینکدین، رسانه‌های اجتماعی شما را روی خودکار قرار می‌دهد. www.MeetEdgar.com 2 را دریافت کنیدnd ماه رایگان با این لینک: www.MindfulnessMode.com/edgar

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر