۴۷۱ انرژی، هدف و عملکرد شما را تامین کنید: راجشری پاتل


۱۶ اکتبر ۲۰۱۹

Rajshree Patel یک متخصص ذهن و مراقبه و یک مربی بین المللی خودآگاهی، معلم و سخنران است. او به صدها هزار نفر در بیش از ۳۵ کشور جهان قدرت مدیتیشن، تمرکز حواس و نفس کشیدن را آموزش داده است. در جعبه ابزار ذهن آگاهی او تکنیک های قدیمی برای دستیابی به خلاقیت از دست رفته که منجر به تحقق شخصی می شود وجود دارد. پاتل رهبران دولتی، خانواده ها، فیلمسازان برنده اسکار و مدیران فورچون ۵۰۰ را راهنمایی کرده است تا به آنها کمک کند تا بفهمند چگونه استرس را رها کنند و در زندگی خود رضایت بیشتری داشته باشند. او در سازمان هایی از جمله NBC Universal، IBM، LinkedIn، Gap، The World Bank، Shell Oil، Morgan Stanley، دانشگاه هاروارد و سازمان ملل سخنرانی کرده است. راجشری یک معلم ارشد در بنیاد هنر زندگی است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من قبلاً بسیار احساساتی بودم، بسیار بی حوصله.»
  • قبل از اینکه از مقیاس ریشتر خارج شوم، می‌توانم فقط از طریق نفس خود را تنظیم کنم، نه سرکوب.

افکار در مورد تنفس

  • “این کاری است که من آگاهانه هر روز انجام می دهم.”
  • “وقتی در محاصره منفی ها یا یک محیط استرس زا قرار می گیرم، به ذهنم اجازه می دهم هر کاری که انجام می دهد انجام دهد، نفسم را نه برای تمرکز، بلکه به عنوان یک تمرین ورزشی می کنم.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من قبلاً متوجه نبودم که مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، به یک معنا. هیچ کس واقعاً معنی آن را نمی دانست وقتی گفتم من از هند هستم. من با سرخپوستان آمریکایی ارتباط داشتم.»
  • من نمی توانستم از خودم دفاع کنم و بیان کنم.»

هدیه رایگان

آیا نیاز به خرید URL، آدرس وب سایت یا نام دامنه دارید؟ برای خرید نام دامنه به www.Hover.com بروید. خدمات کامل به مشتریان از طریق وب یا تلفن. ۲.۰۰ دلار تخفیف ۱ دریافت کنیدخیابان خرید www.MindfulnessMode.com/hover

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر