۴۷۹ استفاده از روش کل برای ساختن مسیر خود. روندا اسمیت


۱۳ نوامبر ۲۰۱۹

روندا اسمیت در مأموریتی است که از مردم حمایت کند زیرا عمیق‌ترین حقیقت را که هستند به یاد می‌آورند و از قدرت و شهود درونی بهره می‌برند. یک زندگی چالش برانگیز نشانه تروما است و برای بهبودی باید ضربه را احساس کرد: تنها راه رهایی از آن عبور است. او اغلب به زوج‌ها و افرادی که درگیر روابط هستند کمک می‌کند، با بسیاری از A-Players، مدیران اجرایی و افرادی که دارای ارزش خالص بالایی هستند، اما زندگی شخصی‌شان ورشکسته شده است، کار می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا الگوهای تکراری را که در آن گرفتار شده‌اند، بشکنند. صدای روندا این است که سبک منحصر به فرد و مسیرهای رادیکال درمان جایگزین، پذیرش و تمامیت خود را به اشتراک بگذارد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • “بعد از اینکه یاد گرفتم با آنها بنشینم، این یادآوری است که من مجبور نیستم آنجا بمانم.”

افکاری در مورد تنفس

  • می‌دانم که وقتی در را باز می‌کنیم نفسمان را حبس می‌کنیم، در بعضی از سخت‌ترین لحظات زندگی‌مان نفسمان را حبس می‌کنیم نه اینکه از آن نفس بکشیم.»

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من در کودکی از نظر عاطفی بی ثبات بودم. برای دوری از مادرم مشکلات زیادی داشتم. بنابراین، من عجیب بودم، من در آن جا نمی شدم.»

هدیه رایگان

آیا می خواهید تمرکز، انگیزه و بهره وری کارمندان خود را بهبود ببخشید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود «۱۰ روش ساده و مؤثر برای افزایش ذهن آگاهی در محل کار اکنون»، یک PDF رایگان در MindfulnessMode.com/workplacep، یاد بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر