۴۸۱ رها کردن تنهایی با بنیانگذار ThriveUnion، پیتر مونتویا


۲۰ نوامبر ۲۰۱۹

پیتر مونتویا پیشرو صنعت مالی در زمینه بازاریابی و برندسازی است، اکنون او مدیر عامل ThriveUnion است – سازمانی که ماموریت آن برآورده کردن یک نیاز در جامعه مدرن است و به مردم کمک می کند تا از انزوای بی معنی خارج شوند. به تعلق هدفمند اگرچه پیتر در طول مدرسه با ADHD تشخیص داده نشده دست و پنجه نرم کرد، اما در دانشگاه کالیفرنیا اروین در رشته علوم سیاسی پذیرفته شد و از آن فارغ التحصیل شد. او پس از کالج به سخنران و فروشنده دوره گرد تبدیل شد و بیش از ۳۰۰۰ سخنرانی ارائه کرد و در بیش از ۲۲ شهر بزرگ زندگی کرد. پیتر در ادامه یک آژانس تبلیغاتی موفق و پلتفرم نرم افزاری را تأسیس کرد که به متخصصان خدمات مالی اختصاص داشت. او به سرعت تبدیل به گورو صنعت شد و کتاب‌های متعددی نوشت، از جمله یکی از پرفروش‌ترین آثارش «برند تو را نامید». پیتر یک مرد واقعاً جذاب و چندوجهی است، با چندین دهه تجربه در صحبت با مخاطبان در مورد دانش تجاری، سفر الهام بخش و بینش رفتاری انسان. او اکنون اشتیاق خود را برای ساختن پتانسیل و جامعه دنبال می کند و از طریق سازمان رویایی خود، ThriveUnion، اپیدمی رو به رشد تنهایی جامعه را روشن می کند.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • “این من را بسیار آرام تر و آرام تر کرده است.”

افکاری در مورد تنفس

  • برای من اگر می خواهی آرام شوی، از نفس تو شروع می شود.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • من یک بار قلدری کردم و این یکی از صمیمانه ترین پشیمانی های من در زندگی ام بود. من او را مورد آزار و اذیت قرار می دادم تا بتوانم احساس بهتری داشته باشم.”

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی ۱۴ صفحه‌ای با عنوان «۱۲ کتاب حواس پرتی که باید حتماً بخوانید» هر یک از بهترین کتاب‌های توصیه شده توسط مهمانان برنامه را به طور کلی تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر