۴۸۷ ایجاد روابط بهتر با نویسنده برایان فالچوک


۱۱ دسامبر ۲۰۱۹

برایان فالچوک، [CPT BCS] مربی اجرایی، سخنران عمومی، مدیر اجرایی سطح C و نویسنده پرفروش است یک روز انجام دهید و راه حل ۵۰ ۷۵ ۱۰۰. برایان به شاگردانش می آموزد که در هر رابطه دشواری، آیا حرفه ای، عاشقانه، خانوادگی یا دوستی، داستان دو طرف دارد. اگر راهی برای خلاصی از ناکارآمدی هر رابطه ای وجود داشته باشد، حتی اگر فکر می کنید که شما عامل آن نیستید، چه؟ دیدن نه تنها نقش شما در مشکل، بلکه توانایی شما برای تغییر نقش طرف دیگر معادله قدرتمند است. این راه حل ۵۰ ۷۵ ۱۰۰ است. بیاموزید که چگونه منبع راه حل باشید حتی اگر منشا مشکل نباشید.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • ریچ رول (نویسنده و فوق العاده ورزشکار)

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی در حال حاضر بر تمام احساسات من تأثیر می گذارد. این چیزی است که من را قادر می‌سازد هر چیزی را که به من پرتاب می‌شود کنترل کنم.»

افکار در مورد تنفس

  • “تنفس یک تمرین بسیار متمرکز است. آزاد می کند و شما را دوباره به داخل می آورد. متوجه می‌شوم که وقتی کمتر حواسم هست، چند نفس عمیق، من را به همان لحظه برمی‌گرداند.»

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • “یک قلدر در ذهن من زندگی می کند، که قوی ترین قلدری است که من تا به حال با او برخورد کرده ام.”

هدیه رایگان

مدیتیشن هدایت‌شده با نام تجاری جدید «خواب طبیعی» توسط بروس لنگفورد را دریافت کنید. یک خواب عمیق و آسان متعلق به شماست که باید از آن لذت ببرید. طبیعی بخوابید و راحت بخوابید. با صدایی آرام و ملایم به خواب بروید. راحت و بدون تلاش استراحت کنید.

اینجا را کلیک کنید: www.MindfulnessMode.com/Sleep

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر