۴۸۹ فرانسیس آسیزی و تروبادور صلح، جیمز توایمن


۱۸ دسامبر ۲۰۱۹

جیمز توایمن در سطح جهانی با نام تروبادور صلح شناخته می شود. برای بیش از ۲۰ سال او به کشورهای در حال جنگ سفر کرده است تا دعاهای صلح ۱۲ دین اصلی جهان را که در سال ۱۹۹۴ روی موسیقی اجرا کرد به اشتراک بگذارد. او توسط سازمان های صلح دعوت شده است. حتی رهبران کشورهایی مانند بوسنی، عراق، ایرلند شمالی، آفریقای جنوبی و سوریه برای شروع مراقبه‌های هماهنگ جهانی در حالی که نبردها در اطراف او جریان داشت. جیمز در حال حاضر در ماموریتی برای ساخت سنت. فرانسیس آسیزی و آموزه های او مربوط به امروز است. او رمانی به نام جیووانی و کامینوی سنت را نوشته است. فرانسیس و یک موزیکال با عنوان St. فرانسیس برادر سان، خواهر ماه و در حال اجرای آن در برادوی در تاریخ ۲۰ فوریه تا ۱ مارس ۲۰۲۰ است. او همچنین برای اجرای این موزیکال در شهرهای بزرگ تور ایالات متحده خواهد داشت.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • وقتی حواسم هست، من آن را شاد بودن می‌نامم، حتی زمانی که به چالش کشیده می‌شوم، حتی زمانی که باید روی برخی چیزها کار کنم، پایه شادی من بسیار بالاست. مثل استخری است که پر از آب می شود.
  • وقتی آب نیست و در پایین هستید می توانید وارد استخر شوید یا وقتی آب نزدیک به بالا است، وقتی وارد می شوید همیشه در همان بالای جایی هستید که آب است.
  • و اینجاست که شادی من است، حتی زمانی که باید از مشکلات یا هر چیز دیگری که باید بگذرم، شادی من همیشه وجود دارد.
  • ذهن آگاهی به من اجازه داده است که هر چه باشد خوشحال باشم.

افکار در مورد تنفس

  • این بخش بزرگی است، به خصوص در حال حاضر. من در حال کار بر روی یک فرآیند جدید هستم که شامل تنفس عمیق، تنفس هولوتروپیک با ضبطی است که چندین سال پیش با دکتر Dr. وین دایر.
  • صدای ضبط شده I Am Wishes Fulfilled Meditation نام دارد. این به معنای واقعی کلمه صدای نام خداست، و وقتی با این صدا نفس می‌کشید، کانال‌هایی را باز می‌کند که ما هرگز نمی‌دانستیم آنجا هستند.

منابع پیشنهادی

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. رازهای آرامش را با دانلود مدیتیشن از اینجا در www.MindfulnessMode.com/wavesofcontent باز کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر