۴۹۱ با زوج هنرمند، بریگل، آواز بخوان، رپ، برقص و زندگی را جشن بگیر


۲۵ دسامبر ۲۰۱۹

بریگوئل یک زوج هنرمند است که همه در مورد سرگرمی و خلاقیت با استفاده از ذهن آگاهی، مدیتیشن و موسیقی هستند تا جهان را به مکانی شادتر تبدیل کنند. آنها می خوانند، رپ می خوانند، می نویسند، بازیگری می کنند، کارگردانی می کنند، تدوین می کنند، می رقصند، موسیقی تولید می کنند و فیلم می سازند. آنها چند سال پیش زمانی که میگل برایان را برای تهیه کنندگی فیلم کوتاه خود “Fly Away” استخدام کرد، یکدیگر را ملاقات کردند. در نتیجه آنها نام خود را به BriGuel ادغام کردند و طرف یکدیگر را ترک نکردند. کار آنها شامل فیلم‌های کمدی کوتاه، مینی مستندهای شرکتی، موزیک ویدیو و فیلم‌های بلند است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • برایان: اکهارت توله، تیچ نات هان، جوزف کمپبل و غیره.

تاثیر بر احساسات

  • میگل: امروز احساس می کنم خیلی بیشتر از همیشه کنترل می کنم

افکار در مورد تنفس

  • برایان: دوست دارم بیدار شوم و نفس بکشم. تنفس شگفت انگیزترین ابزار است و همه ما آن را داریم.
  • میگل: آگاهی از نفس یک تغییر بزرگ در زندگی من بوده است. من احساس عالی و خوشحالی می کنم زیرا این کار من را به خودم باز می گرداند.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • میگل: بنابراین، وقتی به دبیرستان رفتم و همه بزرگ شده بودند و من کوتاه ماندم. “دوستان” من، آنها این کار را خواهند کرد دستگیره من و آنها حتی هیچ چیز بدی با آن نداشتیم. آنها فقط می خواهند دیگران نشان دهند که قوی هستند.

هدیه رایگان

آیا با شبکه های اجتماعی دست و پنجه نرم کرده اید؟ من از ابزاری به نام “MeetEdgar” کمک زیادی دریافت کرده ام. MeetEdgar با آسان کردن زمان‌بندی و خودکارسازی محتوای شما برای فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام یا لینکدین، رسانه‌های اجتماعی شما را روی خودکار قرار می‌دهد. www.MeetEdgar.com 2 را دریافت کنیدnd ماه رایگان با این لینک: www.MindfulnessMode.com/edgar

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر