۴۹۴ زندگی با طراحی خوب با استفاده از تفکر طراحی. دکتر. کایرا بوبینت


۶ ژانویه ۲۰۲۰

دکتر. Kyra Bobinet مدیر عامل و موسس یک شرکت طراحی مبتنی بر علوم اعصاب به نام EngagedIn است. این سازمان در تغییر رفتار با پل زدن شکاف بین آنچه مردم می خواهند انجام دهند و آنچه واقعا انجام می دهند تخصص دارد. دکتر. Bobinet نویسنده “زندگی خوب طراحی شده: ۱۰ درس در علوم مغز و تفکر طراحی برای یک زندگی آگاهانه، سالم و هدفمند” است. او چندین استارت‌آپ مراقبت‌های بهداشتی را تأسیس کرده و برنامه‌های تغییر رفتار، محصولات میلیارد دلاری و اپلیکیشن‌های سلامت موبایل را طراحی کرده است. همه طرح های او، چه برای نوجوانان در معرض خطر و چه برای سالمندان، ریشه در این باور دارند که مراقبت واقعی بزرگترین ارزش ما است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • سیلویا گرچن، معلم ذهن آگاهی او

تاثیر بر احساسات

  • “آنچه که من فکر می کنم ارزش ذهن آگاهی این است که می دانم چه زمانی احساسات منفی دارم.”
  • “من می توانم کاری انجام دهم که سرعتم را کم کنم، بیرون بروم یا نفس عمیق بکشم.”

افکار در مورد تنفس

  • من یاد گرفتم که ما مثل مردم مدرن خیلی سطحی نفس می کشیم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • «زمانی که متوجه شدم گروهی از جوانان در حال جمع‌آوری هستند، آلارم هوشیاری من به صدا در می‌آید. بعد از مدرسه نشانه خوبی نیست.»
  • “آنها یک دختر داشتند که توسط سایر دختران مورد آزار و اذیت قرار می گرفت و من با عجله از ماشینم تا انتها پایین آمدم و شروع کردم به فریاد زدن به آنها: بس کنید!”
  • “آن را از هم پاشید و دختر محافظت شد.”

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر