5 راه برای جلوگیری از میکروب در هنگام بچه دار شدن – که هنوز امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


کودکان نوپا ناز ، دوست داشتنی ، خنده دار و انواع موجودات شگفت انگیز هستند … اما آنها همچنین بسیار میکروب هستند! اگر فرزندی دارید و تا به حال از عطسه در صورت اجتناب کرده اید ، یا دیده اید که بعد از لمس چیزی به طرز وحشیانه ای دستان خود را در دهان خود قرار داده است … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفلوآنزا در سال جاری و همچنان ویروس کرونا (COVID-19) در ذهن ما وجود دارد ، من می خواهم برخی از نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه خود را در مورد جلوگیری از شیوع آن با شما به اشتراک بگذارم. میکروب ها در مسیر خود هستند.

1به ناخن های آنها را تا حد ممکن کوتاه نگه دارید. بسیاری از ما بزرگسالان وقتی برای شستن دست های خود وقت نمی گذاریم زیر ناخن های خود را با برس ناخن بکشیم – و می دانیم که بچه های ما اصلا این کار را نمی کنند. انگشتان آنها دائماً وارد دهان می شوند و تعداد زیادی میکروب کوچک در زیر ناخن کوچک خود دارند. روی چند اصلاح کننده ناخن به اندازه کودک سرمایه گذاری کنید ، اجازه دهید پنج دقیقه یک نمایش را تماشا کنند تا به آنها کمک کنید تا ساکت بمانند و به کار خود برسند!
من
2 بینی آنها را بشوییدبه Xlear یک اسپری بسیار ساده و ساده بینی (برای بچه ها!) می سازد که به ریشه کن کردن عفونت و پاکسازی بینی آلوده به میکروب قبل از اینکه به بقیه بدن شما سرایت کند ، کمک می کند. هر زمان که در کنار گروهی از افراد هستید ، مخصوصاً هنگام مسافرت از آن استفاده کنید.
من
3 حوله دستشویی و حوله آشپزخانه را یک روز در میان عوض کنید. اگر کودک شما دستان خود را مانند دستان من بشوید … احتمالاً بیشتر میکروب ها به جای فرار از روی حوله روی حوله پاک می شوند.
من
4 دست ها را در ماشین خود ضدعفونی کننده WIPES نگه داریدبه از آنها برای فرزند خود استفاده کنید هر یک وقتی آنها را از محیط گروهی (پیش دبستانی ، پارک ، مهد کودک و غیره) برمی دارید. من متوجه شده ام که دستمال مرطوب مانند دستمال مرطوب کننده بدون الکل Babyganics ، م thanثرتر از ضدعفونی کننده مایع دست است (که فقط می تواند چرک را پخش کند و به اندازه آب و صابون قدیمی خوب م effectiveثر نیست). من
من
5 از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما دستگاه های تصفیه هوا خریداری کردیم تا از دودهای مضر هنگام آتش سوزی در خانه های خود خلاص شویم. اما آنها همچنین می توانند ریزترین میکروب های موجود در هوا را که نه تنها شامل ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا ، بلکه ذراتی هستند که می توانند باعث ایجاد حساسیت شوند ، حذف کنند. من در حال حاضر از یک مدل عالی ساخته شده توسط Coway استفاده می کنم. من

آیا نکاتی غیرعادی برای جلوگیری از میکروب در کودکان خردسال دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا به نفع دیگران باشید!

دیدگاهتان را بنویسید