۵۰۰ پایان دادن به خشونت علیه زنان و دختران. ایندرانی گورادیا


۲۶ ژانویه ۲۰۲۰

ایندرانی گورادیا سخنران و فعال در موضوع خشونت خانگی است. او شخصا از آزار شدید دوران کودکی جان سالم به در برد و در نتیجه زندگی خود را وقف صحبت در مورد اثرات مخرب سوء استفاده جنسی کرده است و منابع قابل توجهی را برای پایان دادن به خشونت علیه زنان و دختران سرمایه گذاری کرده است. کار ایندرانی منجر به پایان دادن به خشونت نسلی در طول زندگی او شده است. او بنیادی ایجاد کرده است که با مراقبین در پناهگاه های خشونت جنسی و خانوادگی کار می کند. www.RAFTcares.org و www.indranigoradia.com را ببینید. او سخنران و فعال است. ایندرانی همچنین یک سخنرانی تاثیرگذار در TEDx در کشور خود در ترینیداد-توباگو به نام ابراز عشق با خشونت یک دروغ است ارائه کرد.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • الان طیف وسیع تری از احساسات دارم. به جای اینکه خوب یا عصبانی باشم، اکنون کمی ناامید، پشیمان شده‌ام، از نظر عاطفی هوشیارتر هستم.»

افکار در مورد تنفس

  • “وقتی نمی دانم چگونه بگویم، هنوز می دانم چگونه نفس بکشم.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • “قلدری سایبری و خشونت علیه زنان بسیار مرتبط است.”
  • من در دهکده ای روستایی در هند تدریس می کردم و این دختر شیرین با من صحبت کرد. او با کسی که کشور را ترک کرده بود قرار ملاقات می‌کرد، اما او را برای راه‌اندازی یک وب‌کم و ارسال عکس‌های برهنه مورد آزار و اذیت قرار داده بود.»
  • او آنقدر او را مورد آزار و اذیت قرار داد که اجازه نداشت بخوابد اما تمام شب جلوی دوربین باشد.
  • قلدرها سعی می کنند قربانیان خود را فقط روی آنها متمرکز کنند.

هدیه رایگان

آیا با شبکه های اجتماعی دست و پنجه نرم کرده اید؟ من از ابزاری به نام “MeetEdgar” کمک زیادی دریافت کرده ام. MeetEdgar با آسان کردن زمان‌بندی و خودکارسازی محتوای شما برای فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام یا لینکدین، رسانه‌های اجتماعی شما را روی خودکار قرار می‌دهد. www.MeetEdgar.com 2 را دریافت کنیدnd ماه رایگان با این لینک: www.MindfulnessMode.com/edgar

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر