۵۰۷ Be The You-est You; جولی رایسلر


۱۹ فوریه ۲۰۲۰

جولی رایسلر، Life Designer®، مجری تلویزیون، تسهیل کننده سطح بعدی و سفیر برند جهانی، بنیانگذار و مدیر عامل Empowered Living، یک شرکت طراحی زندگی و توسعه شخصی است. جولی برای کمک به افرادی که موفق هستند زندگی خود را به سطح بالاتری ببرند، عقب نشینی ها، کارگاه ها، مغز متفکران و اجلاس را تسهیل می کند. جولی همچنین نویسنده مجموعه کتاب‌های Get a PhD in YOU، یک سخنران چند بار TEDx، میزبان پادکست The You-est You® و معلم مراقبه در برنامه محبوب، Insight Timer، با بیش از ۱۱۰۰۰۰ بارگیری است. جولی دارای مدرک کارشناسی ارشد در مربیگری و بیش از دوازده گواهینامه در زمینه طرز فکر و رفاه است. جولی همچنین در برنامه مربیگری خود در دانشکده دانشگاه جورج تاون حضور دارد. جولی مشتاق است که به شما کمک کند “شما” باشید تا بتوانید زندگی خود را در محل کار و فراتر از آن ارتقا دهید.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

  • هایدی ماست، متخصص طب سوزنی

تاثیر بر احساسات

  • “این به من کمک کرد تا آنها را به گونه ای هدایت کنم که بتوانم در ته اقیانوس بمانم، به این معنی که مجبور نیستم بیش از حد واکنش نشان دهم، می توانم انتخاب کنم.”
  • “من می توانم بدون از دست دادن تمام خود ابراز کنم.”

افکار در مورد تنفس

  • “من باید هر روز با تنفسم هماهنگ باشم زیرا تمایل دارم تا سینه ام بالا بروم.”
  • “این ترفند فوق العاده نینجا من برای زمین گیر شدن و پاک شدن است.”

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • «الگوی قلدری زود شروع شد. دیدم که پدرم به صورت کلامی برای مادرم قلدر می‌شود.»
  • «این به ازدواجی تبدیل شد که در آن با کسی ازدواج کردم که به من قلدری می‌کرد. من فقط چیزی را که در رابطه والدینم دیدم بازسازی کردم.»

هدیه رایگان

آیا می خواهید آرام تر، آرام تر، آرام تر و راضی تر شوید؟ اگر چنین است، می‌توانید با دانلود این مدیتیشن رایگان «امواج محتوا» اثر بروس لنگفورد یاد بگیرید. با دانلود مدیتیشن از اینجا در MindfulnessMode.com/wavesofcontent، اسرار آرامش را باز کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر