۵۰۸ موسیقی به عنوان یک الهام برای مراقبت از خود با بیل پروتزمن


۲۳ فوریه ۲۰۲۰

بیل پروتزمن از قدرت موسیقی برای لذت بردن و الهام بخشیدن به مراقبت از خود استفاده می کند. او یک داوطلب مشتاق است که در هیئت مدیره گیتار برای دامپزشکان و ائتلاف کهنه سربازان سن دیگو مشغول به کار است. او در برقراری ارتباط بین هزاران نفر از اعضای خدمت سربازی و کهنه سربازان با بلیط های افتخار برای شرکت در کنسرت های سن دیگو سمفونی نقش داشته است. بیل سخنرانی های کلیدی را به سازمان هایی از جمله انجمن موسیقی درمانی آمریکا، کنش مصرف کننده، انجمن آموزش مالی و توسعه حرفه ای ارائه کرده است. بیل مقالاتی را در فاکس نیوز، تانگوی شما، پروژه مردان خوب، روانشناسی امروز و PracticalHeartSkills.com منتشر کرده است. بیل نویسنده کتاب بیش از انسان – ارزش پرورش روح انسانی در سازمان شما است.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • من فکر می کنم چیزی که در اینجا مهم است رها کردن آنچه فکر می کنید است.
  • هر چه بیشتر از آنچه فکر می کنم رها می کنم. این می تواند پیش فرض ها یا فکر جدیدی باشد که فقط به سراغم می آید، یا فقط مشغله کاری و پچ پچ، هر چه بیشتر بتوانم آن را رها کنم، از انرژی عاطفی و رضایت آن بیشتر استقبال می کنم.
  • من احساس می‌کنم که تمرین آن چیز بسیار امنی است، به جای اینکه همیشه سعی کنم احساساتی را که نمی‌خواهم از فضایم دور نگه دارم.

افکار در مورد تنفس

  • اوایل، یک معلم پیانو داشتم که به من توضیح می داد که یک ملودی روی پیانو با ضربه زدن به اشیا ساخته می شود و چالش این است که آن ملودی را بخوانم.
  • برای اینکه بتوانید آن را بخوانید، باید آن را نفس بکشید. با وجود اینکه در حال نواختن ساز کوبه ای هستم، می بینم که نفس می کشم و از موسیقی الهام می گیرم، بنابراین با همان عبارتی نفس می کشم که ممکن است یک خواننده نفس بکشد.
  • من یک معلم گروه داشتم که در مورد تنفس دیافراگمی به من آموزش می داد و بنابراین من همیشه این توانایی را برای تنفس عمیق داشتم.

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • وقتی کلاس اول بودم پیاده به مدرسه می رفتم و برمی گشتم. همیشه در راه رفتنم توسط این افراد مسن تر که بازویم را می گرفتند و پشت سرم می پیچیدند، قطع می شدم.
  • یک بار سر ناهار مدرسه را ترک کردم و به خانه رفتم زیرا نمی خواستم با قلدرها روبرو شوم. شما باید دست دراز کنید و به کسی که دارای اختیار است بگویید، “این درست نیست، باید متوقف شود.”

هدیه رایگان

به راه اندازی پادکست خود فکر می کنید؟ شما به یک میزبان، مکانی برای آپلود قسمت های خود نیاز دارید. پادبین عالیه Podbean به طور خاص برای پادکست ها ساخته شده است، ۱۰ سال است که وجود دارد و قیمت آن فوق العاده رقابتی است. ۹ دلار در ماه است، مهم نیست چقدر محتوا آپلود می کنید و آنها نیز آمار بسیار خوبی دارند. شما می توانید به پشتیبانی از حالت ذهن آگاهی و کمک کنید یک ماه هاست رایگان دریافت کنید با لینک وابسته من به www.Podbean.com/PodbeanMM بروید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر