6 مکمل اصلی ضد التهابی | گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید مکمل به آیدی زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکملی که برای کاهش التهاب به آن مراجعه می کنم روغن ماهی (معروف به اسیدهای چرب ضروری امگا 3) است که به کاهش سطح التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از غذا یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. خوردن ماهی و غذاهای دریایی با کیفیت خوب ، ایده خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مبارزه با التهاب دشوار است ، بنابراین روغن ماهی با کیفیت خوب (یا روغن جلبک برای گیاهخواران) توصیه می شود. به


زردچوبه/کورکومین


زردچوبه به دلیل داشتن خواص ضد التهابی قوی در طی سالیان گذشته به یکی از اجزای محبوب محصولات تبدیل شده است. این مطمئنا ادویه جدیدی نیست زیرا بیش از 4000 سال است که استفاده می شود و در اصل با فرهنگ هندی ارتباط دارد. اما به تازگی ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه زردچوبه را به دلیل خواص ضد التهابی قوی مورد توجه قرار داده اند ، به همین دلیل است که می توانید آن را تقریباً در هر شکل ، از جمله مکمل های زردچوبه ، بیابید.

فلفل سیاه کورکومین (ماده ای در زردچوبه) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه می پزید حتما فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید مکمل کورکومین یا زردچوبه را مصرف کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که دارای مزایای زیادی برای سلامتی است ، از جمله توانایی کمک به کاهش التهاب.

اگر نگران تورم هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید تا سطح التهاب شما را با آزمایشات آزمایشگاهی بررسی کند. آنها به احتمال زیاد یک آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) انجام می دهند ، زیرا این یکی از مهمترین راهها برای بررسی سطح التهاب در بدن شما است.

ALA در کاهش نشانگرهای التهابی کلیدی در خون مانند سطح CRP م effectiveثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و ممکن است به کاهش التهاب کمک کند. ثابت شده است که برای درمان عفونت های کروناویروس مانند SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افرادی که از آلرژی یا سینوزیت مزمن رنج می برند مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذا و بله در شراب قرمز یافت می شود. نشان داده شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است ، ممکن است به سلامت قلب و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است در سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین

N-acetyl cysteine ​​سالهاست که توسط FDA تأیید شده است ، شناخته شده است که سطح گلوتاتیون را افزایش می دهد ، یک آنتی اکسیدان کلیدی ضروری برای حفظ سلامتی. اخیراً نشان داده شده است که می تواند با سرکوب طوفان سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T ، نتیجه COVID-19 را بهبود بخشد و در نتیجه التهاب و آسیب بافتی را کاهش دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که ایده خوبی است که با پزشک متخصص واجد شرایط همکاری کنید که می تواند شما را در اجرای تغییرات خاص در رژیم غذایی ، شیوه زندگی و مکمل ها متناسب با نیازهای بدن راهنمایی کند.

** برای خرید مکمل های حرفه ای و صرفه جویی 15 disp ، از درمانگاه آنلاین من دیدن کنید …

روی “Protocol” کلیک کنید برای دیدن لیستی از موارد دلخواه من مکمل ضد التهابی

محصولات خود را از طریق داروسازی مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

ارجاع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید