Cherieeee توضیح می دهد: ۱۹۰ چگونه از طریق مرگ و بهشت ​​با ذهن آگاهی زندگی کنیم


۱۳ فوریه ۲۰۱۷

Cherie Aimee این چشم انداز را دارد که خلوتگاه های مغز متفکر را در سراسر جهان اجرا کند، و او به رهبران نوظهوری که می خواهند تأثیرات عظیمی ایجاد کنند، راهنمایی می کند. او شخصاً یک بحران بزرگ سلامتی از جمله تجربه نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته است که در آن قلبش به مدت ۹۰ دقیقه صاف شد. تیمی متشکل از ۱۰۰ پزشک و جراح با هزینه سه میلیون دلاری به او کمک کردند تا به زندگی سالم و پرنشاطی که اکنون از آن لذت می‌برد بازگرداند. داستان او به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده است، از جمله در کانال History.

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

[show-notes-influence]

تاثیر بر احساسات

  • ذهن آگاهی به من این امکان را می دهد که احساسات خود را تثبیت کنم، آنها را به طور مؤثرتری مدیریت کنم و استرس را کنترل کنم.

افکار در مورد تنفس

  • تنفس بخش بزرگی از تمرین ذهن آگاهی من است. من همیشه از تنفس عمیق استفاده می کنم، این به من اجازه می دهد تا به تمرین مراقبه عمیق تر بروم. من آن را به شدت توصیه می کنم.

[show-notes-breathing]

منابع پیشنهادی

  • کتاب: یک زمین جدید نوشته اکهارت توله
  • برنامه: Carolyn Myss www.myss.com

داستان قلدری

من قطعاً می توانم به دو مورد فکر کنم، هر دو در حال رشد. یکی بهترین دوست من بود [It was] یکی از چیزهایی که من رفتاری را برای مدت طولانی پذیرفتم. قلدری افراطی این شخص یک قلدر طبقاتی بود. احمقانه است که به برخی از چیزهایی که این شخص از آنها خلاص شده فکر کنیم. ذهن آگاهی قطعا کمک می کرد. من همیشه وقتی مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتم احساس می‌کردم کاری انجام داده‌ام و صادقانه و انصاف را بخواهید، وقتی به مشاور راهنمایی آن زمان می‌رفتم، هر دو ما را می‌کشیدند و قلدر تمام این ماجرا را طی می‌کرد. [thing]; آنها شروع به گریه می کردند و در مورد آنها صحبت می کردند. به نظر می رسد که شاید سوء تعبیر کرده ام. در مدارس فکر می کنم هنوز در حال مبارزه با این هستند که چگونه این موضوع را مدیریت کنند. آن موقع فقط می گفتند برو آرایش کن. مشاور راهنمایی می گفت برای استناد به آن چه کردید؟ اگر بیشتر از اینکه کی هستم و ارزش خودم و زیبایی قدرتمند خودم به عنوان یک روح آگاه بودم، اجازه چنین رفتاری را نمی دادم. من به این اجازه نمی دادم که چنین کسی حتی به عنوان یک دوست در نظر گرفته شود.