EMS چیست؟ همه چیز در مورد EMS از شایعه تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که در ادامه به آن می پردازیم.

EMS باعث آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ریز ماهیچه آزاد شده و وارد گردش خود می شوند و باعث آسیب کلیه می شوند.

آسیب عضلانی زمانی اتفاق می افتد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی را برای ماهیچه ها تامین می کند) افزایش می دهد. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر جلسات آموزشی EMS آموزش تخصصی دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند ، و از آنجا که روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، نیاز به آموزش کافی برای کاربران مشکلی ایجاد نمی کند.

عدم ارزیابی صحیح حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند منجر به آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. قبل از شروع جلسه EMS شما همچنین باید عملکرد خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت ems و slim fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS ، انقباضات سریع و تدریجی عضلات وجود دارد که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک علاوه بر انقباض ماهیچه ها ، این دستگاه دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از رشد اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک عادی می شود. با توجه به اثر گرمازدگی روش باریک تناسب اندام ، فرد تحت درمان نیازی به حرکت ندارد زیرا گرمای ایجاد شده نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit تا EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند وجهی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها است. در زمینه تناسب اندام ، مدلهای زیادی از تجهیزات وجود دارد که همه تجهیزات تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کند ، در حالی که بخش قابل توجهی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت و چربی پوست ، بر حجم ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند ، بنابراین وزن خود را از دست می دهد ، باعث شل شدن پوست و حتی توده عضلانی در پایان دوره درمان می شود. استراحت کنید.

در Slim Fit ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد ، که مشاهده نمی شود پس از درمان باعث افتادگی پوست شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ، ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت ترشح می کنند که منجر به رشد ماهیچه ها و همچنین خستگی ناشی از ترشح اسید لاکتیک می شود. به همین دلیل احساس خستگی می کنید. بعد از مدتی ورزش در باشگاه.

هنگام کار با تجهیزات EMS ، انقباض عضلات منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و افزایش آن منجر به تخریب عضلات می شود ، بنابراین ما در روش استفاده از دستگاه های EMS آسیب ماهیچه ها را بررسی خواهیم کرد.

اما هیچ یک از این مشکلات مربوط به کار با Slim Fit نیست ، زیرا تأثیر این روش گردش خون را افزایش می دهد ، در نتیجه گردش خون را افزایش داده و از تجمع اسید لاکتیک جلوگیری می کند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن فرد هستیم ، بلکه در کنار تناسب اندام ، همچنین تناسب اندام را ببینید لیفت پوست بدون افتادگی ماهیچه. خواهیم دید. علاوه بر این ، Slim Fit یک روش م forثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید