GAME “تا ۱۸ فوریه” به تعویق افتاد زیرا آمازون کنسول های خود را “هفته آینده” حذف می کند. به علاوه Argos & Very آخرین


توضیح: جدید در نسخه بتا PS5؟

بر اساس پستی که در وبلاگ پلی استیشن منتشر شده، نسخه بتا PS5 که در ۹ فوریه منتشر شد، در حال آزمایش دسته ای از ویژگی های جدید است.

گزینه‌های جدید چت مهمانی آن که به کاربران امکان می‌دهد یک چت باز ایجاد کنند، که به دوستان شما امکان می‌دهد بدون دعوت به مهمانی بپیوندند، یا یک چت بسته که فقط به بازیکنان دعوت شده اجازه ورود می‌دهد.

پلی استیشن تغییراتی در کارت Game Base ایجاد کرده است و سه بخش مجزا ایجاد کرده است که کاربران می توانند دوستان، مهمانی ها و پیام ها را مشاهده کنند.

و بازیکنان اکنون می توانند Share Play را از کارت چت صوتی شروع کنند.

ویژگی های رابط کاربری جدیدی وجود دارد که به شما امکان می دهد بر اساس ژانر فیلتر کنید و بازی ها را برای نگه داشتن در صفحه اصلی خود انتخاب کنید.

بتا همچنین اجازه می دهد تا ۱۴ بازی و برنامه در صفحه اصلی ظاهر شوند.

برای کاربران ایالات متحده و بریتانیا، نسخه بتا در حال آزمایش یک ویژگی فرمان صوتی است که به شما امکان می‌دهد بازی‌ها و برنامه‌ها را باز کنید و پخش ویدیو و صدا را فقط با صدای خود کنترل کنید.

این ویژگی را می توان در تنظیمات فعال کرد و از دستور “Hey, Playstation” استفاده می کند.

نسخه بتا همچنین شامل به‌روزرسانی‌های تنظیمات دسترسی، از جمله زبان‌های بیشتر صفحه‌خوان (افزودن زبان‌های روسی، عربی، هلندی، برزیلی، پرتغالی، لهستانی، و کره‌ای)، صدای مونو برای هدفون، و گزینه نمایش علامت‌های تیک در تنظیمات فعال برای انجام است. راحت تر می توانید ببینید که کدام تنظیمات روشن یا خاموش هستند.

نسخه بتا دقیقاً همین است – یک نسخه بتا – بنابراین سونی هشدار می دهد که ممکن است همه ویژگی ها به خوبی کار نکنند و ممکن است همه چیز در نسخه نهایی نرم افزار در هنگام انتشار برای عموم گنجانده نشود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر