Kickass In The Acting Biz; دبرا وانگر


۱۹ مه ۲۰۲۰

دبرا وانگر یک بازیگر، خواننده و مربی سلامت معتبر است که در تئاترها و کاباره‌ها در سرتاسر ایالات متحده اجرا کرده است و به بازیگران و خلاقان کمک می‌کند تا ذهن، بدن و روح را از طریق رویکرد کل‌نگر خود به بازیگری به هم متصل کنند. او یک مورد جستجو است سخنران عمومی و مدیر استعداد، جایی که او به هدایت حرفه نام های برتر هالیوود از جمله دونالد ساترلند، هالی بری و آنتونیو باندراس کمک کرده است. دبرا از دهه ها کار به عنوان یک بازیگر، مدیر استعداد و مربی سبک زندگی خرد می گیرد. کتاب او با نام «بازیگر انعطاف‌پذیر: چگونه در کسب‌وکار بدون لگد زدن به لگد بپردازیم» یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون بود.

گوش دادن و اشتراک در:

iTunes / Stitcher / Podbean / ابری / Spotify

اطلاعات تماس

تاثیرگذارترین فرد

تاثیر بر احساسات

  • بزرگترین چیز این است که وقتی افکار و میمون ها مغزم را بالا می برند، حضور دارم و بتوانم مغزم را پس بگیرم. تمرکز حواس راهی برای من است تا خودم را آرام کنم، متمرکز شوم و مغزم را بازیابی کنم.

افکاری در مورد تنفس

  • تنفس بزرگ است. در واقع من به مردم می گویم که از آنجا شروع کنند. این کم‌هزینه‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه این است که فقط از طریق بینی نفس بکشید.
  • وقتی سیستم عصبی سمپاتیک ما کنترل می‌شود و احساس می‌کنیم که خطری وجود دارد، نفس خوبی نمی‌کشیم و نفس نفس می‌زنیم یا قفسه سینه‌مان را تکان می‌دهیم، فقط برای بازیابی تنفس با کشیدن نفس‌های عمدی آهسته از طریق بینی و گفتن به بدن‌مان بی‌خطر است. من مسئولم، من خوبم، کسی ما را تعقیب نمی کند، ما در امان هستیم. همه چیز از آنجا شروع می شود.
  • نفس کشیدن همان جایی است که در آن است، عزیزم!

منابع پیشنهادی

داستان قلدری

  • وقتی یازده ساله بودم اولین دوستم را به دلیل خودکشی از دست دادم. او دوازده ساله بود. به یاد دارم که به یکی از اولین تشییع جنازه‌ام رفته بودم و این اولین باری بود که در یک کلیسای کاتولیک بودم… به یاد دارم که دیدم این خانواده کاملاً ویران شده است. آن روز مادرم تصمیم گرفت که به مدرسه برگردم. …
  • چند پسر در کلاس من بودند که متوجه شدند من متفاوت هستم (هنوز لباس تشییع جنازه ام را پوشیده بودم). به آنها گفتم که در مراسم تدفین شرکت کرده ام و آنها شروع به مسخره کردن من کردند.
  • آنها شروع به گفتن چیزهای وحشتناکی کردند که من اکنون به عنوان خود بزرگسال خود می دانم این است که آنها سعی می کردند با یک موقعیت غیرقابل تصور کنار بیایند. [They said things like] … او احتمالا یک نگاه به شما انداخت و فقط به صورت شما نگاه کرد از پنجره بیرون پرید. آنها چیزهای وحشتناکی می گفتند و من در شوک یا آنقدر ناامن بودم که فقط آن را تحمل کردم. نه مخالفتی کردم و نه چیزی نگفتم.
  • حالا به معلم می‌گفتم، یا بلند می‌شدم و می‌گفتم «شما آدم‌های درجه یک هستید. شرایط وحشتناکی را پشت سر گذاشتم. چطور جرات دارید کسی را که در چنین موقعیت وحشتناکی قرار دارد مسخره کنید؟

اپیزودهای مرتبط

هدیه رایگان

با خواندن ۱۲ کتاب برتر توصیه شده در پادکست حالت ذهن آگاهی، آرام تر، متمرکزتر و شادتر شوید. این کتاب الکترونیکی کوچک ۱۴ صفحه‌ای، هر یک از کتاب‌های برتر توصیه شده توسط مهمانان برنامه را تشریح می‌کند. نسخه دیجیتالی رایگان خود را اکنون در MindfulnessMode.com/top12books دریافت کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر