Masked Singer 2022 UK – فن امشب هویت پنج نفر آخر را فاش می کند، از جمله Traffic Cone به عنوان Mushroom ‘در معرض نمایش’ است.


چه کسی هفته گذشته The Masked Singer 2022 را ترک کرد؟

در آخرین قسمت از خواننده نقابدار، این Firework و Donuts بودند که توسط هیئت و مخاطبان استودیو در یک حذف مضاعف از ماسک خارج شدند.

آتش بازی در رای تماشاگران به پایان رسید و اولین بار بود که نقاب زدایی کرد – و آن چیزی جز بازیگر نقش جیمی وینستون نبود.

سرنخ‌ها نشان می‌داد که ستاره در درام‌های دوره‌ای بازی کرده است – و جیمی فاش کرد که او نه تنها در نقش باربارا ویندزور بازی کرده است، بلکه بخشی از پوآرو و ساخته شده در داگنهام نیز بوده است.

جیمی که در هفته‌ی قبل «کودکان» را می‌خواند، به نقش خود در «کودکی» اشاره کرد – و اینکه او دختر یک ستاره مشهور، ری وینستون بود.

جاناتان راس پیش‌بینی کرد که این دنی دایر است، زیرا مو گیلیگان گفت که این دختر ستاره ایست اندرز، دنی، جزیره‌نشین سابق عشق است.

ریتا اورا هنگام فاش شدن جیمی دهان باز داشت، زیرا او یکی از بهترین دوستان بازیگر زن است.

سپس به انتخاب بین Donuts و Rockhopper رسید و داوران اولی را به عنوان هفتمین نفری انتخاب کردند که نقاب از آن‌ها برداشته می‌شد.

مو و جاناتان هر دو در حدس زدن مایکل اوون دوناتز درست بودند، در حالی که داوینا مک کال فکر می کرد که مرجع واضح به این معنی است که گری لاینکر است.

مهاجم سابق لیورپول، نیوکاسل، رئال مادرید و انگلیس در نهایت نقاب خود را از دست داد – و اشاره کرد که او زمانی در تبلیغات واضح پنیر و اوون حضور داشته است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر