Monarch با بوریس جانسون صحبت خواهد کرد و این هفته پس از مثبت شدن آزمایش کووید، وظایف سبکی را انجام خواهد داد


۹۸ درصد از کمک های مالی به کارکنان خیریه سلطنتی می رسد

خیریه سلطنتی که با شاهزاده هری همکاری کرده است، ۹۸ درصد از کمک های مالی خود را به کارکنان خود پرداخت کرد.

یک موسسه خیریه سلطنتی که با شرکت مربی زندگی شاهزاده هری شریک شده است، ۹۸ درصد از پولی را که در یک سال جمع آوری کرده بود به کارکنان خود پرداخت کرده است.

تراست مشترک المنافع ملکه (QCT) 796106 پوند از اهداکنندگان دریافت کرد اما در سال منتهی به مارس ۲۰۲۱، ۷۸۷۳۱۴ پوند هزینه کارکنان را به ده کارمند خود پرداخت کرد.

حساب های کمیسیون خیریه نشان می دهد که بیش از نیمی از پول نقد به پنج مدیر ارشد آن تعلق گرفت که بین آنها ۴۲۰۰۰۰ پوند درآمد داشتند.

کریس کلی، مدیر اجرایی QCT، با وجود جمع آوری حدود ۱۳۰ میلیون پوند کمک های مالی و استخدام نزدیک به ۲۰۰۰ پرسنل توسط سازمان خیریه حیوانات، حداقل ۱۴۰۰۰۰ پوند حقوق می گیرد – حقوقی مشابه با رئیس RSPCA.

QCT، که ملکه را به عنوان حامی خود دارد و در نزدیکی کاخ باکینگهام در لندن مستقر است، در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد تا بودجه و سایر انواع حمایت را برای رهبران جوان کشورهای مشترک المنافع فراهم کند.

شاهزاده هری و همسرش، مگان مارکل، رئیس و معاون اصلی QCT بودند، اما وقتی به ایالات متحده مهاجرت کردند تا مشاغل تجاری و رسانه ای را دنبال کنند، موقعیت خود را از دست دادند.

با این حال، اکنون QCT در حال تبلیغ شرکت مربیگری آنلاین BetterUp است که شاهزاده هری را به عنوان مدیر ارشد تأثیر خود با حقوق نامشخصی استخدام می کند.