Simon Leviev Tinder Swindler جدیدترین


دکتر بریتانیایی در مورد نزدیک شدن به کلاهبردار دوستیابی میلیونر

یک پزشک بریتانیایی ۳۶ ساله فاش کرده است که چگونه با شریک تجاری میلیونر تقلبی که در مستند جدید نتفلیکس The Tinder Swindler افشا شده است قرار ملاقات کرده است و تنها پس از تماشای نمایش متوجه شده است.

این مرد ۳۶ ساله که خواست نامش فاش نشود، با یکی از دوستان مجرم اسرائیلی، سیمون لویف، ۳۱ ساله، که مظنون به کلاهبرداری از زنان از ۷.۴ میلیون پوند است، رابطه طوفانی داشت.

او در دسامبر ۲۰۱۷ در اپلیکیشن دوستیابی Tinder با دوست لویف، آوی آشنا شد و در لندن و برلین با شراب، ناهار خورده و پذیرایی شد.

او گفت که رابطه اش با آوی به هم خورد زیرا نمی توانست خود را بخشی از «سبک زندگی جت ست دیوانه» که او با شریک تجاری سایمون رهبری می کرد، ببیند.

او گفت: “من در آن زمان خیلی به لندن می رفتم تا آخر هفته ها با دوستانم بمانم و در Tinder می رفتم. اگر کسی به شما توجه می کند، این یک راه عالی برای فراموش کردن سابق خود است.

“من با چند نفر در لندن ملاقات کردم و سپس نمایه آوی ناگهان ظاهر شد. پر از عکس های او در جت های شخصی و در ماشین های لوکس بود.

“به نظر می رسید که او زندگی سرگرم کننده ای دارد و خوب لباس می پوشد. او خوب به نظر می رسید و من از این ایده که با یک فرد موفق ملاقات کنم دوست داشتم.

ما بلافاصله بعد از کشیدن سوایپ به سمت راست با هم هماهنگ شدیم و او بلافاصله از طریق Tinder شروع به ارسال پیام برای من کرد.

“نگران بودم که او احتمالا گربه ماهی باشد، اما تا زمانی که مراقب بودم، فکر نمی کردم چیزی برای از دست دادن داشته باشم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر