Spoilers Emmerdale – شوک به عنوان مینا شیطان صفت یک قربانی دیگر برای دستکاری. به علاوه Coronation Street و اخبار EastEnders


کوری قول “درام و دسیسه بیشتر” را در قسمت های طولانی می دهد

تهیه‌کنندگان خیابان تاج‌گذاری قول داده‌اند که فصل آینده پر از «درام، طنز، چرخش‌ها و دسیسه‌ها» در بازه‌های زمانی جدید یک ساعته خواهد بود.

این تغییرات توسط ITV در ژانویه اعلام شد زیرا Coronation Street به قسمت‌های یک ساعته در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت ۸ بعدازظهر گسترش می‌یابد، در حالی که Emmerdale به ساعت ۷:۳۰ بعدازظهر منتقل می‌شود و مستقیماً با صابون BBC EastEnders در تضاد است.

ایین مک‌لئود، تهیه‌کننده، در مورد خط‌های داستانی آینده در خیابان تاج‌گذاری گفت: «این یک زمان هیجان‌انگیز برای نمایش است و این داستان‌ها ما را به عصر یک ساعته با صدای بلند و تمام درام، طنز، پیچ‌وخم‌ها و دسیسه‌هایی که کوری دارد سوق می‌دهد. بینندگان انتظار دارند

«ما با قهرمان غم‌انگیز ابی اکشنی با اکتان بالا داریم که منجر به دوراهی‌های مرگ و زندگی می‌شود.

“ما برای دنیل فتنه‌های عاشقانه سرسام‌آوری داریم، با دیزی شرم‌آور که تمام راه‌ها را برای نگه داشتن مردش می‌کشد.

«ما گری پیچیده‌ای را داریم که بالاخره زندگی‌اش را تغییر داده و با کلی در حال جبران گناهانش است، اما در نهایت خود را در معرض حسابرسی نهایی با ارواح گذشته‌اش می‌بیند.

و ما یک درام هیجان‌انگیز و پرمخاطب برای سارا داریم که شامل یک رویارویی با لبه چاقو بین آدام و شکنجه‌گرش لیدیا می‌شود، که شما را متعجب می‌کند که مرد بد کدام یک است.

“همه اینها در یک وعده بزرگ در هر شب. چه چیزی را دوست نداشته باشید؟”