Unf ** k سیستم عصبی شما – راینا دان لوتزحدس بزن! آنقدرها هم که فکر می کردید در یک سال گذشته آشفته نبودید. عمیق تر از آن است. مال توست سیستم عصبی. من از یک خواهر پزشکی دیگر در ساحل که متخصص ضربه و تنفس است ، خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ پشتیبانی خود را برای ما (همه ما) که سیستم عصبی ما در حال حاضر به حمایت نیاز دارد ، به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که سفر خود را آغاز می کنند وقتی به دنبال پرورش و درک این هستند که ایجاد تغییرات به همان راحتی که فکر می کردید ، عمیق تر به بدن ، ذهن و روح خود نگاه کنند. به راحتی می توان در لحظات یا دقایقی که برای ما ساعت ها به نظر می رسند احساس گم شدن کرد (مخصوصاً امسال). متعجب. خیر خوب

و در دوران قرنطینه برای بسیاری از ما ، ما را مجبور کرد با برخی از مواردی که ممکن بود سالها ، دهه ها در حال سرکوب آنها بودیم برخورد کنیم؟ برای بسیاری از ما ، تاریکی زیادی به سطح آمد. بنابراین ما آن را با الکل ، شاهدانه ، شیرینی و پخت یا هر تعداد دیگر از مواد آرامبخش مرتبط می کنیم که تمایل دارند عملکرد احساسی درونی ما را پنهان کرده و آن را به سمت پایین هل دهند.

اما حدس بزن چی؟

اون تو نیستی این سیستم عصبی شماست. بدن ما به ما پاسخ می دهد و از آسیب های گذشته محافظت می کند و به همین دلیل دائماً ما را در وضعیت هورمون های استرس قرار می دهد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم – اما نیازی به آن نداریم. هنگامی که ما سیستم عصبی خود را مورد حمایت قرار می دهیم ؛ برخورد با “چیزهای” ما آنقدرها هم ترسناک نیست و می تواند سفری زیبا را برای اکتشاف خود و کار خود باز کند ، که می تواند به طور چشمگیری انتخاب های غذایی ما را تغییر داده و از آنها حمایت کند.

بنابراین بدون هیچ بحث دیگری ، آریانا در مورد همه اینها چه می گوید!

*** پست مهمان توسط آریانا فوتیناکیس ***

اختلال در سیستم عصبی-چه ؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع فوق العاده شیک است ، که بسیار عالی است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه همه جنبه های تجربه ما را کنترل می کند.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما برای زندگی ، توانایی شما در کنترل استرس … شما نام ببرید ، سیستم عصبی مسئول آن است.

من در طول این سالها با صدها مشتری کار کرده ام ، با همه چیز ، از مشکلات گوارشی گرفته تا احساس دیوانگی دائمی تا ناتوانی در بلند شدن و احساس آنها در طول روز. گاهی اوقات ، علت اصلی این علائم در اختلالات سیستم عصبی نهفته است.

مشکل اینجاست زیاد اطلاعات غلط در مورد اختلال عملکرد سیستم عصبی و نحوه ایجاد آن در حالت هماهنگی (نکته: “نفس عمیق بکش!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال عملکرد سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا وضعیت به حالت هماهنگی برسد؟

اگر متوجه شدید که تنفس آگاهانه (که در اینجا می توانید بیشتر بدانید) بخشی از سفر تنظیم سیستم عصبی شما است ، می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای رایگان را در اینجا امتحان کنید ، یا می توانید با من تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانم به شما کمک کنم سهولت و هماهنگی بیشتری را برای سیستم عصبی خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید