آماده زندگی دوباره


روز کریسمس تقریباً به پایان رسیده است و من از این بابت خوشحالم. *سرگرمی موسیقی grinch*

کریسمس برای مدت طولانی تعطیلات سختی برای من بود و به نظر می رسد که برای شریک زندگی من نیز بوده است. این یک فیلم مزخرف است که هر سال چگونه می گذرد ، بنابراین من به نوعی … از نزدیک شدن آن کم و بیش غافل می شوم؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این تعطیلات هیچ معنای مذهبی خاصی ندارد ، اگر غیر از این باشد ، صرفاً فرهنگی است. ما سنت هایی داریم ، مانند تماشای فیلم های ویژه متحرک Rankin/Bass و فیلم هایی مانند جان سخت این فیلم های کریسمس هستند که همیشه فراموش می کنید فیلم های کریسمس هستند. و البته ما همیشه غذاهای خوشمزه از جمله ژامبون را برنامه ریزی می کنیم. اما این در مورد آن است چند سال درخت مصنوعی سفیدم را کاشتم ، بعضی سالها (مثل این) نه.

امسال به طور خاص احساس کردم از همه چیز جدا شده ام و در مجموع قطعاً مدتی حجاب افسردگی بر سرمان آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد افسردگی صحبت می کنم ، در طول سال در نقاط قوت مختلف در حال چرخش است. آن روز بزرگ ، متوجه شدم که داشتن نکات جشن ، از جمله چند هدیه که به تازگی خریدم ، ممکن است خوب باشد. نبود – هرگز واقعاً اهمیتی ندارد ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً اهمیت می دهند ، حتی چند چیز کوچک ، چیزی که پیش بینی آن خیره کننده است و با اشتیاق باز می شود … من سال آینده بهتر آماده خواهم شد.

علیرغم همه اینها ، دیروز یک روز عالی برای خوردن غذاهای باقیمانده از غذاهای خوشمزه ای بود که کنار هم قرار دادیم ، یک چرت بعدازظهر طولانی با هم ، نگاه کردن به چیزها یک داستان کریسمس و JFK مواد کشته و مسابقات تنیس بزرگسالان. من حتی موفق شدم دسته ای از کوکی های کریسمس را با هم بریزم – کوکی های شیرینی زبرا نوش جون – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر شما علاقه مند به دیدن آنها در Amy G. هستید ، یک عکس در اینستاگرام دارم)

من فردا به سر کار برگشتم و خیالم راحت شد که فصل تعطیلات در حال پشت سر گذاشتن است. بله ، شب سال نو است ، اما برای من کاملاً شبیه یک رویداد غیر عادی به نظر نمی رسد. من بی صبرانه منتظر شروع مجدد هستم و دوباره زندگی عادی دارم بدون فشارهای ناشی از تعطیلات پایان سال – و حتی کارهایی که ما انجام می دهیم ، و به سختی کسی می تواند در آن مشترک شود!

دیدگاهتان را بنویسید