اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای)
درحال بارگیری است…

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. نقش گوشت قرمز در بدنسازی تنها به دلیل محتوای بالای پروتئین آن نیست. بلکه گوشت قرمز سرشار از ویتامین ها و منابع طبیعی معدنی است. برای استفاده از مزایای گوشت قرمز در بدنسازی ، باید از کیفیت و تازگی محصول مطمئن باشید. منبع پروتئین این فقط سینه مرغ و سفیده تخم مرغ نیست. سعی کنید در انتخاب خود تنوع ایجاد کنید.

اگر تأثیر برنامه تناسب اندام را 30 درصد در نظر بگیریم ، رژیم 70 درصد بر پیشرفت تأثیر می گذارد. چه مکمل هایی استفاده می کنیم ، چگونه ورزش می کنیم و موارد دیگر همه مهم هستند. اما اگر به غذای خود توجه نکنید ، سایر فعالیت ها جواب نمی دهد. اساساً غذا یکی از بزرگترین معماهای بدنسازی است.

عبارت “شما همان چیزی هستید که می خورید” اغراق آمیز نیست و به اهمیت یک برنامه تغذیه برای عضله سازی اشاره دارد. بدون شک ، گوشت قرمز تنها منبع پروتئین در بدنسازی نیست. اما این یکی از محبوب ترین منابع غذایی برای بدنسازان است.

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی چیست؟ آیا از فواید گوشت قرمز برای بدنسازی اطلاع دارید؟ ادامه هید برنزه کننده ها از طریق یک بدنساز حرفه ای به نام ماری کریستین ، با تکنیک های فعلی که از گوشت قرمز برای بدنسازی به دست می آید ، آشنا شوید (بهره مند شوید).

به برنامه تغذیه بدنسازی روی Tenors Coach کلیک کنید.

من بیش از 25 سال است که تمرین می کنم و رژیم خود را کنترل می کنم. من همیشه به تأثیر غذای سبز اعتقاد داشتم. سبزیجات برگدار انواع مورد علاقه من هستند. از نظر پروتئین ، من سفیده تخم مرغ و سفیده ماهی را دوست دارم. ماهی هایی مانند “پولیک” ، “لوزی” یا “قزل آلا وحشی” تنها چند نوع هستند.

در مسابقه سال 1999 ، پس از ترک صحنه ، یکی از داوران مرا به دیوار چسباند. او گفت: “اگر قرار است چند هفته دیگر دوباره بدوید ، به خانه بروید و استیک بخورید.” من سالهاست چیزی جز ماهی و سفیده تخم مرغ نخورده بودم! نمی دانستم چقدر از تاثیر تغذیه و گوشت قرمز بر بدنسازی خود غافل شده ام.

من اساساً چربی بد گوشت قرمز را برای بدنسازی نمی خواستم. بنابراین به خاطر آوردم که یکبار در مورد گوشت گوزن کم چرب خواندم. از آنجا که این گوشت در گروه گوشت قرمز بود ، در اینترنت جستجو کردم. من گوشت گوزن ، گوزن و شترمرغ استرالیایی را از یک مغازه خریدم و تهیه گوشت کانگورو را به بعد موکول کردم.

گوشت قرمز در بدنسازی

اگر از ارزش غذایی گوشت گاو فراتر نرود ، ارزش همه این گوشتها تقریباً یکسان است. آنها فقط به اندازه مرغ و ماهی چربی کمی دارند. منبع طبیعی فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و نقش گوشت قرمز در بدنسازی است.

من در آن مسابقه پنجم شدم. سه هفته بعد ، من در مکان دوم بودم و ظاهر شگفت انگیزی داشتم. من هم دوست داشتم. بنابراین من به دنبال بهترین گوشت قرمز برای بدنسازی و جایگزین های آن بودم. صادقانه بگویم ، این گوشت ها ارزان نیستند. اما از اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی همچنین نمی توان آن را نادیده گرفت.

من فکر می کنم بزرگترین مشکلی که مردم با خوردن گوشت قرمز در بدنسازی دارند طعم و مزه است. طعم گوشت بستگی به محل تولد ، نژاد و نحوه کشته شدن آن دارد. اگر گوشت خود را مستقیماً از محل قانونی خریداری می کنید ، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

برای بهبود طعم گوشت ، کمی سیر به آن اضافه کنید تا خوشمزه تر شود. من 8 تا 10 تکه گوشت منجمد را در یک قابلمه به همراه یک حبه سیر خرد شده می ریزم. بعد از دو و نیم تا سه ساعت آماده و آبدار است.

اگر قصد شرکت در مسابقات بدنسازی را ندارید و تنها هدف شما تغذیه خوب است ، می توانید از سایر گوشت های قرمز استفاده کنید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید این گوشت ها را مانند گوشت گاو بپزید ، طعم آن را تغییر دهید فواید گوشت قرمز در بدنسازی سود. بسته به عادات غذایی ، ممکن است لازم باشد روغن به آن اضافه کنید.

در مورد میزان مصرف گوشت قرمز در بدنسازی ، اگر کبریت ندارم ، نیم کیلو گوشت از 400 گرم می خرید. یک تکه گوشت شترمرغ را در قابلمه ای با سیب زمینی خرد شده ، پیاز ، سیر ، کرفس و اسفناج یخ زده قرار دهید و بعد از 6 ساعت خورش من آماده است!

گوشت قرمز مورد علاقه من گوشت گوزن ، کانگورو و شترمرغ اروپایی است. گوشت کانگورو در واقع نازک ترین گوشت قرمز است و طعم کمی شیرین دارد. طعم گوشت شترمرغ بیشتر شبیه گوشت گاو است.

نتیجه

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. بهره بردن از پروتئین رژیمیکیفیت و سلامت آن نیز مهم است. نقش گوشت قرمز در بدنسازی علاوه بر محتوای پروتئینی ، مواد دیگری مانند فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و غیره نیز وجود دارد. کمی سیر اضافه کنید تا طعم این پروتئین افزایش یابد و از مزایای گوشت قرمز در بدنسازی لذت ببرید.


نویسنده:

برنزه کننده ها (برگرفته از مقاله ای در bodybuilding.com))

اگر از این مقاله استفاده می کنید ، نام و آدرس دوره را به عنوان منبع ذکر کنید.

عضو کانال های تلگرام و اینستاگرام شوید. برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1672دیدگاهتان را بنویسید