“بیش از یک بدن” کتاب راهنمای قطعه بدن است که به آن نیاز دارید


زمان خواندن: 4 دقیقه

“کتاب های زیاد ، زمان بسیار کم” ده ها سال است که شعار من است. اگر می توانستم ساعات بیشتری را در روز اختصاص دهم ، صرف مطالعه می شد. این امر به همان اندازه در مورد داستانهای تخیلی صادق است ، مانند کتابهایی که اطلاعات را منتقل می کنند یا دانش را ارائه می دهند.

بنابراین وقتی شنیدم که خواهران دوقلوی لیندسی و لکسی کایت ، هر دو بنیانگذار Beauty Redefined ، اولین کتاب خود را نوشتند ، “بیشتر از یک بدن: بدن شما یک ابزار است نه یک تزئین” آن را در فهرست ذهنی “در نهایت خواندن” قرار دادم.

این کتاب ممکن است در لیست روانشناسی قرار گرفته باشد ، اما برای نظر در ایمیلی از Lindo Bacon پس از مرور آخرین کتاب او (لیندو از ضمایر خود استفاده می کند) ، “تعلق رادیکال: چگونه می توان در یک جهان ناعادلانه زنده ماند و در آن پیشرفت کرد (در حالی که آن را برای بهتر تغییر می دهم)” سیاتل تایمز.)

من مدتهاست که به لیندو احترام می گذارم (کتابش “سلامتی در هر اندازه” برای من در دوران تحصیل در مورد رژیم درمانی اهمیت داشت و کتابی که او با لوسی افرامور متخصص تغذیه بریتانیایی تألیف کرد نویسنده ، “احترام به بدن” ، من را تکامل داد فکر کردن حتی بیشتر) ، بنابراین وقتی او “بیش از یک بدن” را توصیه کرد ، گفت آنها از اینکه چقدر خوب بود غافلگیر شدند، کاری را که برای خرید نسخه انجام داده بودم متوقف کردم.

سپس آن را خواندم و از اینکه چقدر خوب بود متاثر شدم. و بلافاصله شروع به توصیه آن به مشتریان کردم، که همچنین میزان خوشبختی خود را از میزان خوب بودن آنها به اشتراک گذاشت.

تمیز کردن آشفتگی مثبت بدن

حرکت مثبت بدن بدیهی است که یک آشفتگی داغ استبه در اصل برآمده از جنبش پذیرش چربی ، که با قصد نجیب ترویج خودخواهی رادیکال بدون در نظر گرفتن اندازه بدن آغاز شد ، اما متأسفانه اکنون توسط تبلیغ کنندگان انتخاب شده است. در برترین پست های #بدن مثبت و #مثبت در اینستاگرام زنان جوان و لاغر موهای بلوند حضور دارند. همچنین احساس مثبت بودن در مورد ظاهر شما تبدیل شده است.

همانطور که خواهران بادبادک به پشت جلد کتاب خود اشاره می کنند ، “تصور مثبت از بدن این باور نیست که بدن شما خوب به نظر می رسد. این بدن شما را می شناسد است خوب است ، مهم نیست که چگونه به نظر می رسد. “

آنها با داستانهای شخصی خود انگیزش شروع می کنند: رژیم رقابتی آنها در دوران راهنمایی ، کنار گذاشتن تیم شنا (حتی اگر عاشق شنا بودند) زیرا نمی خواستند با لباس های شنا دیده شوند. سپس آنها عمیقاً به آبهای شیء سازی که ما در آن شنا می کنیم ، می روند (استعاره ای که آنها از آن بسیار استفاده می کنند) ، بررسی راه هایی که در آن تجربیات زندگی می تواند باعث تغییرات کوچک یا حتی اختلالات عمده در احساس ما در مورد بدن ما شود. (در آن آنها تصویر بدن خود را مورد تحقیق قرار می دهند.)

اغلب می نویسد ، ما با غرق شدن در شرم یا تلاش برای اصلاح بدن خود از طریق رژیم غذایی ، ورزش ، جراحی پلاستیک “مقابله” می کنیم. راه حل خارجی برای مشکل داخلی سپس آنها مسیر بهتری را ارائه می دهند: انعطاف پذیری.

ایجاد انعطاف پذیری تصویر بدن

همانطور که لیندو بیکن در توصیف پشت جلد خود برای این کتاب می گوید: “کار خواهران بادبادک یک کلیشه کم اهمیت برای خودیاری یا مثبت اندیشی نیست.” به طور کامل. در حالی که کتاب بسیار جذاب است ، اما روح انگیز است. او برای استفاده مجدد از استعاره آب ، نگاهی عمیق به آنچه ما می خواهیم انجام دهیم اگر واقعاً می خواهیم با بدن خود صلح کنیم و ارزش واقعی خود را به عنوان یک انسان بشناسیمبه این شامل یادگیری نحوه

 • از محیط رسانه انتقاد کنید (و یک محیط رسانه ای شخصی سازی کنید که به جای از بین بردن ما از ما پشتیبانی می کند)
 • کنار گذاشتن خود را به نفع تفکر خود رها کنید (با دوز دلسوزی به خود) تا بتوانیم خود را نادیده گرفتن متوقف کنیم.
 • خود را با زنان دیگر متحد کنید به جای این که خود را در برخی از رقابت های ظاهری (از جمله تعریف بدن) در برابر آنها قرار دهید.
 • سلامتی و تناسب اندام را برای شما به یاد بیاورید، و یاد بگیرید که آن چیزها را با وضعیت خود یکسان ندانید نگاه کنبه
 • حرکت روی زیبایی هنگام در نظر گرفتن تصویر بدن و مثبت بودن بدن.

این نکته آخر نکته مهمی است. در این کتاب ، خواهران به یک پست اینستاگرامی 2016 که نوشته اند اشاره می کنند:

این کتاب مال کیه؟

این کتاب برای شما است اگر:

 • خودت را پیدا کن همستر روی فرمان گرفتار شد “بهبود خود” فیزیکی.
 • شک کنید که شیوه های “مراقبت از خود” تنها شما هستند هدف خود را تغذیه کنیدبه
 • احساس کنید لیاقت کمتر دارید از آنجا که بدن شما “خیلی بزرگ” ، “خیلی قدیمی” است یا از جهات دیگر مطابق ایده آل های زیبایی فعلی نیست.
 • خود را از آنچه می خواهید انجام دهید دور نگه دارید زیرا از بدن خود راضی نیستید.
 • باور کنید که سلامتی و تناسب اندام (شما و دیگران) می تواند باشد با نگاه به بدن فرد اندازه گیری می شودبه
 • از اینکه چقدر قضاوت می کنید احساس خوبی نداشته باشید درباره بدن شما و بدن دیگران.
 • بیمار و خسته در نبرد با بدن خود هستندبه

تقریباً همه – به ویژه زنان – دچار اختلال در تصویر بدن خود شده اند ، چه بزرگ و چه کوچک. “بیش از یک بدن” شما را نشان می دهد چگونه می توانید از این تجربیات برای بهبود رابطه خود با بدن خود استفاده کنید ، به جای گرفتار شدن در یک مارپیچ شرم آور یا امیدوار بودن اینکه اگر افراد بیرونی شما “خوب” به نظر می رسند ، سلامت روحی و روانی شما نیز “خوب” خواهد بود. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم.

در این گفتگوی TEDx 2017 می توانید کمی بیشتر در مورد رویکرد خواهران بادبادک به انعطاف پذیری بدن بیاموزید:

این پست حاوی پیوندهای وابسته آمازون است. من به عنوان همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.


کری دنت یک متخصص تغذیه ، نویسنده مستقل ، مشاور تغذیه بصری ، نویسنده و سخنران مستقر در شمال غربی اقیانوس آرام است. ابرقدرت های او عبارتند از اسطوره های تغذیه و توانمندسازی زنان برای احساس بهتر در بدن خود و انتخاب غذاهایی که از لذت ، تغذیه و سلامتی پشتیبانی می کنند.

این پست را چاپ کنید این پست را چاپ کنید

دیدگاهتان را بنویسید