در آشپزخانه با عدن – سارا گلدشتاین


نام: ادن فیلیپ

حرفه: زرگر

در این مدت با چه کسانی قرنطینه شده اید؟ شریک من ، آدم ، و پسر ما ، سگ ما ، بارگو.

1-2 جمله برای پایان دادن به زندگی شما در حال حاضر: قرارداد انحصاری

اخیراً از چه غذایی لذت می برید؟ جعفری

3 مورد مواد غذایی غیرقابل مذاکره/لوازم اصلی انبار چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – فقط به اندازه کافی سیر نمی شود!

چگونه و از کجا از آشپزی خود الهام می گیرید؟ کتاب آشپزی/وبلاگ مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستان خود تماس می گیرم تا ببینم آنها چه می کنند و از آن الهام می گیرند یا در اینستاگرام ورق می زنم و می بینم Bon Appetit در حال پختن چه چیزی است.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ ترد توفو + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ من این هفته مافین زغال اخته درست کردم و فهمیدم که پوشاندن توت ها در کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

اگر سفارش می دهید ، رستوران مورد علاقه شما برای پذیرایی چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و این بوسه * سرآشپز * بود. آنها یک غذای پنیری پنیری دارند که من آن را دوست دارم.

آیا سرگرمی های جدید/کتاب های مورد علاقه/پادکست های مورد علاقه دارید؟ سالی رونی را خواندم مردم عادی و سپس بلافاصله پس از کتاب دوم او گفت و گو با دوستان – آنها به سرعت خوانده شدند و من نیز نمی خواستم این تاریخ به پایان برسد!

آیا می توانید فعالیت یا فعالیتی را که شما را در این مدت ایمن/پایدار/هوشیار نگه می دارد پیشنهاد دهید؟ من زیاد حمام می کنم و مطمئن می شوم که همیشه یک کتاب با خود دارم. من همچنین از طریق چت تصویری با دوستان و پیاده روی با سگ ، کلاس های peloton انجام می دهم. در مجموع ، همه این موارد به من کمک کرده است که احساس تعادل خوبی داشته باشم.دیدگاهتان را بنویسید