مرغ ریحان گوجه فرنگی خامه ای + منوی هفتگی – Prevention RD


دیروز شنبه شلوغی بود – یک تمرین در ساحل و پس از آن هاکت دراکت ، و سپس چشیدن شراب با چند خانواده در خانه یکی از دوستان و تفریح ​​با بچه ها. به عنوان فردی که عاشق سواحل ، هاکی ، شراب و مردم است ، این یک روز عالی در کتاب من بود. من می خواهم همه کارها را انجام دهم!

با این حال ، مارک ، درون گرا من ، قبل از خواب بسیار عصبی بود. او واقعاً نمی تواند به من بگوید چه مشکلی دارد ، اما من می دانم که به این دلیل است که او کاملاً دیوانه شده بود.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که واقعاً پاسخ آنچه را که شامل می شود پیدا کردم ، اما وقتی بچه ها را شستشو می دادم ، تحویل مواد غذایی را قبول می کردم و این وبلاگ را پست می کردم ، بچه ها را به کلیسا می بردم.

نمی دانم آیا به این دلیل است که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و می خواهم بعداً بازی کنم یا این که واقعاً زمان تنهایی را می خواستم … اما واقعاً احساس خوبی است. من واقعاً زمان و زمان تنهایی می خواهم. در حال نوشتن وبلاگ ، همچنین به آخرین قسمت پادکست ما که مصاحبه ای با The Alice Race است ، گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای تغذیه بسیار بزرگ است و ما آنقدر افتخار می کنیم که دانش خود را با ما در میان گذاشت … و او بسیار صحبت می کند. هوس چیزهایی که نمی توانید به اندازه کافی از آن استفاده کنید.

هفته گذشته آشپزی نکردم. حتی یک بار هم نه. تا روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرد و اشاره کرد که غذای باقی مانده در یخچال را به خاطر می آورد. و در اواسط هفته ، من هم همین فکر را می کردم. من در طول هفته غذاهای آماده را از دست دادم ، اما زمانی که دریافت کردم … آن قسمت خوب بود.

همانطور که آلیس به اشتراک گذاشت ، در این هفته ، من مشتاق آشپزی بودم … اما دوست دارم آن را ساده نگه دارم ، بنابراین وقت کمی برای عصر دارم. و این دستورالعمل … این ساده است اما راهی عالی برای درست و خوشمزه آن است. این بسیار ساده بود و همه کاره بودن را دوست داشت. پیروزی بزرگ همه جانبه با خدمه من! و اگر در حال حاضر آماده نیستید اجاق گاز آهسته را روشن کنید ، حتماً آن را بعداً علامت گذاری کنید!

مولفه

 • 1 قوطی گوجه فرنگی خرد شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر تبخیر شده

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، چرخ کرده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک

 • 4 عدد سینه مرغ بدون پوست

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. در یک کاسه ، شیر تبخیر شده و نشاسته ذرت را با همزن بزنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره هم بزنید و در اجاق گاز آرام قرار دهید. خوب تکان دهید تا کاملا مخلوط شود.
 3. سینه مرغ را در اجاق گاز آرام قرار دهید ، مرغ را به سس اضافه کنید.
 4. 4-6 ساعت با شعله ملایم بپزید و با ریحان تازه سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 4
اندازه سرو: 1 سینه با سس

مبلغ در هر وعده:
کالری: 258چربی کل: 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3 گرمفیبر: 2.3 گرمقند: 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی وارد فصل غذاهای راحت می شویم و اجاق گازهای آهسته … آماده شوید!

منوی هفتگی: 12 سپتامبر – 16 سپتامبر

خوب باش ،دیدگاهتان را بنویسید