مستر آماتور المپیا 2021 تونس در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


استاد آماتور تونس استاد المپیا 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل بار دیگر قصد دارد هیاتی قدرتمند را به بازیهای مستر المپیک مستر تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این مسابقات در تونس برگزار می شود و در بخش شفاهی هر منطقه ، سه کارت حرفه ای برتر اهدا می شود.

سبای و باراکت مفتخر هستند که سومین المپیک آماتور را اعلام می کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، مسابقات المپیک آماتور در تونس برگزار می شود. سبای و باراکت مفتخر هستند که سومین المپیک آماتور را اعلام می کنند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، مسابقات المپیک آماتور در تونس برگزار می شود.

مسترهای آماتور ونیز المپیا تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مقاصد اصلی گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

به کسانی که مایل به ارسال M.المپیک آماتور تونس 2021 می تواند از شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه مراجعه کنید ورزش و تغذیه و مقالات دیگر را در صفحه ببینید وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید