پرکننده چانه (ژل) و چربی را برای برجسته و شکل دادن به چانه اضافه کنید


چانه برجسته یکی از عناصر مهم یک چهره جذاب است. یک چانه پرپشت می تواند به صورت قدرت ببخشد و به ایجاد تقارن و تعادل در اندام ها و ویژگی های صورت کمک کند.

برای افرادی که اندازه چانه متوسط ​​تا ملایم دارند ، پزشک از آن استفاده می کند تزریق ژل یا تزریق چربی بزرگ کردن چانه بدون جراحی این تکنیک ها جایگزین بسیار خوبی برای جراحی هستند.

برای متقاضیان غیر جراحی که علاقمند به دیدن نتایج بالقوه خود قبل از جراحی هستند ، این روشهای غیر جراحی اولین قدم عالی است.

ابعاد چانه می تواند تأثیر زیادی بر زیبایی چهره داشته باشد و نقش مهمی در نمای کلی و تقارن صورت داشته باشد. ویژگی های متعادل و متناسب صورت برای زیبایی بیشتر مهم است ، بنابراین چانه فرورفته یا نازک می تواند بر کل ساختار صورت تأثیر بگذارد. راه های بیرون زدگی و کشیدن چانه به جلو ، تزریق ژل یا تزریق چربیمی تواند به تغییر شکل ، تغییر شکل و اصلاح چانه کمک کند تا چهره جذاب تر و طبیعی تر به نظر برسد. اگر از ظاهر چانه خود ناراضی هستید ، متخصصان ما در کلینیک تناسب اندام Razzie می توانند به شما کمک کنند. آنها می توانند چانه شما را برجسته کرده و همچنین پوست شل در خط فک ، چین و چروک چانه ، گودی چانه ، چانه فرورفته و خط فک فرو رفته را با انواع تزریق درمان کنند. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو تزریق ژل یا چربی روی چانه ، با اعداد من لطفا تماس بگیر.

مزایای روشهای بزرگ کردن چانه بدون جراحی


بزرگ کردن چانه بدون جراحی مزایای زیادی دارد و ممکن است حجیم تر از روش معمول باشد. چانه با پروتزها مزایای قابل توجهی را ارائه دهید.

 • روش ایمن ، حداقل تهاجمی
 • نتایج بلافاصله قابل مشاهده است
 • درمان برگشت پذیر (اگر فرد از آنچه می بیند خوشش نیاید ، می تواند آن را برگرداند).
 • بهبود سریع (اکثر بیماران می توانند روز بعد به سر کار بازگردند).
 • کانتور چانه دقیق و قابل تنظیم
 • ظاهر طبیعی و نتایج زیبایی دلپذیر

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟من


درمان بزرگ شدن چانه تزریق ژل یا تزریق چربی برای بیماران زیر توصیه می شود:

 • بزرگسالانی که نگران اندازه چانه خود هستند و می خواهند آن را تغییر دهند.
 • بزرگسالانی که به دلیل روند طبیعی پیری یا بی ثباتی وزن چانه پایینی دارند.
 • بزرگسالانی که ترجیح می دهند چانه مخروطی تر داشته باشند.
 • بزرگسالانی که می خواهند بی نظمی های چانه خود را اصلاح کنند.

به طور کلی ، مردان و زنان متقاضیان خوبی برای جراحی بزرگ کردن چانه بزرگسالان هستند ، به شرط اینکه از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند.

مزایای استفاده از انواع ژل روی چانه


ژل های پوستی ممکن است یک گزینه غیر جراحی باشد پروتز چانه به بیمار چانه ای سنگین و متمایز بدهید. ژل های پوستی از انواع مختلفی از مواد تشکیل شده اند و برای پر کردن نواحی صورت که حجم خود را از دست داده اند طراحی شده اند. آنها همچنین می توانند در امتداد خط فک ، گردن و چانه برای افزایش حجم و قدرت استفاده شوند. ژل های چانه یک عمل جراحی محسوب نمی شوند ، بنابراین خطرات کمتری دارند ، زمان بسیار کمتری نیاز دارند و نسبت به پروتزهای دائمی چانه ارزان تر هستند. انواع مختلفی از محصولات ژل پوست وجود دارد که پزشک می تواند از بین آنها انتخاب کند. هر محصول به دلیل اینکه ژل ها حجم پوست زیر چانه را پر کرده و برای مدتی در ناحیه تحت درمان باقی می مانند ، متفاوت است. پزشک نوع ژلی را که برای بیمار مناسب است توصیه می کند.

اگر بیمار کنجکاو است که آیا افزایش چانه می تواند ظاهر چانه را بهبود بخشد یا به دنبال راه حلی کمتر تهاجمی برای تعریف بهتر چانه و خط فک است ، ممکن است از پروتز استفاده کند. ممکن است مایل به استفاده از ژل های پوستی در فرم باشد. به

نحوه تزریق ژل

برای تزریق ژل چانه ، پزشک چندین تزریق ژل پوستی را فقط زیر پوست روی خط فک و چانه بیمار انجام می دهد. بسته به میزان کار ، این روند می تواند بین 10 تا 30 دقیقه طول بکشد و زمانی که به دفتر می روید ، می تواند انجام شود.

مزایای تزریق چربی به چانه چیست؟من


مزایای تزریق چربی به چانه عبارتند از:

 • استفاده از چربی خود بیمار (خود مشتق)
 • چربی از باسن ، بازوها ، رانها یا شکم گرفته می شود و خط باریک تری را برای شما ایجاد می کند.
 • چربی منتقل شده اغلب می تواند ظاهر شادابی را برای پوست های لطیف ایجاد کند.
 • نتایج می تواند بسیار طبیعی به نظر برسد و احساس شود.
 • نتایج به طور بالقوه می تواند طولانی مدت باشد.

چگونه روی چانه چربی بگذاریم


این روش معمولاً تحت بیهوشی عمومی و بسته به میزان آن انجام می شود لیپوساکشن ناحیه تحت درمان بین 1 تا 4 ساعت طول می کشد.

این روش شامل 3 مرحله است: 1) برداشت 2) تصفیه و انتقال 3) قرار دادن

محصول

 • محلول حاوی لیدوکائین (منجمد) و اپی نفرین به ناحیه اهدا کننده (متورم) تزریق می شود.
 • از برش های کوچک در مکان های مختلف برای قرار دادن یک لوله نازک متصل به کانول مکش استفاده می شود.
 • از کانول برای جمع آوری و مکیدن چربی از مناطق مورد نظر استفاده می شود.

تصفیه

 • چربی جمع آوری شده معمولاً پردازش شده و با سانتریفیوژ یا فیلتر تصفیه می شود.
 • سپس چربی تصفیه شده به سرنگهای کوچکی که برای تزریق استفاده می شوند منتقل می شود.

قرار دادن

 • ناحیه بزرگ شده (چانه) استریل می شود و یک برش کوچک در ناحیه دیگری ایجاد می شود.
 • سپس یک سوزن یا کانول داخل چانه قرار داده و برداشته می شود. با هر بار عبور ، یک خط کوچک چربی با دقت روی سطح بافت طبیعی قرار می گیرد.
 • این روند تا رسیدن به نتیجه دلخواه تکرار می شود.

مراقبت از چانه بعد


بر خلاف عمل جراحی پروتز چانه ، بزرگ شدن چانه تقریباً به هیچ زمان استراحتی برای بهبود بعد از تزریق ژل یا تزریق چربی نیاز ندارد. بیمار باید بتواند بلافاصله فعالیتهای عادی خود از جمله کار و رانندگی را از سر بگیرد. اگرچه تزریق چربی نیاز به ناتوانی کمی بیشتر از تزریق ژل دارد ، اما این حداقل ناتوانی است زیرا تزریق چربی یک روش کم تهاجمی است. ممکن است قرمزی و درد خفیفی در محل تزریق ایجاد شود ، اما بسته های یَه Jehovahوَه می توانند به سرعت این عوارض جانبی را از بین ببرند. همچنین ممکن است فرد روز بعد از تزریق قرمزی را با آرایش بپوشاند.

ماندگاری نتایج تزریق


بیمار باید نتایج تزریق ژل را از فردای تزریق یا 2 روز بعد مشاهده کند. خط گردن و فک قوی تر می شود و چانه شما برجسته تر و برجسته تر می شود. ژلها 6 تا 12 ماه در همه جا در ناحیه فک ، چانه و گردن باقی می مانند و پس از آن بی اثر شده و مجددا در بدن جذب می شوند. در این مرحله ، بیمار می تواند تصمیم بگیرد که آیا به مجموعه تزریق ژل دیگری نیاز دارد یا خیر.

از آنجا که تزریق چربی صورت به انتقال سلولهای چربی زنده به مناطق خالی بستگی دارد ، بهبود کلی در واقع یک عمر ، معمولاً سالها طول می کشد. زیبایی درمان تزریقی این است که می توان به محض ناپدید شدن نتایج درمان را تکرار کرد.

عوارض تزریق ژل و چربی به چانه


پس از تزریق ژل یا چربی برای ضخیم شدن ناحیه چانه ، بیمار ممکن است دچار کبودی ، قرمزی ، حساسیت یا تورم شود. این علائم معمولاً حدود دو روز طول می کشد و می توان به طور م withثر با آرایش آن را پوشاند. اگرچه نادر است ، اما عوارض جدی تری ممکن است رخ دهد و ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • واکنش آلرژیک مواد تزریقی
 • عفونت ها
 • ژلهای تزریق شده از ناحیه تحت درمان خارج شده و توده هایی در زیر پوست ایجاد می کنند. چنین توده ای را می توان با ماساژ توزیع کرد.
 • مالیدن و لمس ناحیه چانه بعد از درمان می تواند خطر بروز عوارض را افزایش دهد ، بنابراین توصیه می شود حداقل به مدت یک هفته از این فعالیت ها اجتناب کنید.

هزینه گذاشتن ژل و چربی در چانه چقدر است؟من


هزینه درمان بزرگ شدن چانه به میزان تزریق ژل یا چربی مورد نیاز برای بزرگ شدن چانه بستگی دارد.

تجربه و شهرت پزشک ، محل تزریق و سایر عوامل در تعیین هزینه تزریق موثر است.

هر فرد متفاوت است ، بنابراین بهتر است برای ایجاد یک برنامه درمانی با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید