چگونه می توان به هدف پروتئینی خود واقعاً دست یافت – کیک هویج


اگر در حال ردیابی ماکروها هستید و نمی دانید چگونه به هدف پروتئین خود برسید ، تنها نیستید. این همیشه آسان نیست و من قول می دهم با تجهیزات ، طرز فکر و برنامه بازی مناسب ، شما واقعاً قادر خواهید بود هر روز به اهداف پروتئینی خود برسید. برای مطالعه جزئیات به ادامه مطلب بروید!

اینجا گوش کن

چگونه می توان دقیقاً به هدف پروتئینی خود دست یافت

یکی از رایج ترین سوالاتی که از مشتریان تغذیه می گیرم این است که “چگونه پروتئین بیشتری در رژیم غذایی خود دریافت کنم؟” مصرف کافی پروتئین بسیار مهم است – باعث رضایت شما می شود ، قند خون را ثابت نگه می دارد ، احساس گرسنگی نمی کنید و به شما در بهبود بهتر تمرینات کمک می کند. مشتریان اغلب به دنبال نکاتی در مورد چگونگی افزودن پروتئین بیشتر در وعده های غذایی و میان وعده های خود هستند ، بنابراین من دقیقاً در مورد آنچه انجام می دهم بحث می کنم و فرمول خود را برای ضرب و شتم پروتئین روزانه به اشتراک می گذارم.

برای شما ، من یک منبع ویژه ایجاد کرده ام تا به شما کمک کند به راحتی میزان پروتئین مصرفی خود را برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید. این منبع رایگان شامل برنامه ریز مواد غذایی متمرکز بر پروتئین ، ورق های کلاهبرداری کلان ، توصیه های پروتئین ، اهداف غذا و موارد دیگر است!

آیا آماده اید که چگونه واقعاً به پروتئین خود برسید؟

جعبه ابزار پروتئین برنامه ریز را از طریق این پیوند دریافت کنید

اگر می خواهید دستورالعمل های پروتئین دار و دوستدار کلان را بخوانید ، کتاب من را ببینید ، کتاب آشپزی رژیم غذایی همه چیزبه این شامل 300 دستور العمل برای هر وعده غذایی و نمونه برنامه های غذایی است که خرید و تهیه غذا را آسان تر از همیشه می کند!

اگر به نکات بیشتری برای دریافت پروتئین در رژیم غذایی خود نیاز دارید ، این پست وبلاگ را بررسی کنید: 8 نکته برای دستیابی به اهداف پروتئینی شما.

*****

قسمت را می توانید در اینجا بشنوید. اگر از این قسمت لذت بردید ، لطفاً یک نظر بگذارید و مشترک شوید تا هرگز مجبور نشوید یک قسمت را از دست بدهید!

نظرات و سوالات را می توانید به [email protected] ارسال کنید ، و لطفاً به گروه جامعه Carrot ‘n’ Cake در فیس بوک بپیوندید.

من را در اینستاگرام دنبال کنید @carrotsncake

برای آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان مشترک شوید: https://carrotsncake.ck.page/freeدیدگاهتان را بنویسید