11 مورد از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه ما


تغییر فصل ، عصرهای تاریک ، برنامه های شلوغ … فقط چیزی در مورد پاییز وجود دارد که همیشه به نظر می رسد ما در حال فرار هستیم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به کمی الهام نیاز دارید ، برخی از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم.

غذای خانوادگیما دوست داریم بیشتر شبها در طول هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. در حالی که ما می دانیم این برای همه امکان پذیر نیست (مشاغل ، شیفت های شب ، زندگی در تنهایی و غیره) چیزی است که ما آن را بی اهمیت نمی دانیم و از آن قدردانی می کنیم.

آیا با صرف شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و او به خانه من می آمد و باور نمی کرد که هر شب با هم شام بخوریم. صحبت های زیادی شد ، همه از روز مطلع شدند و همیشه خنده های زیادی وجود داشت. از زمان تشکیل خانواده ، حضور با بچه ها یکی از زمانهای مورد علاقه ما است.


NS دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد T.H. Chan به اشتراک می گذارد که “وقتی خانواده ها برای شام با هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند و کمتر غذاهای فست فود و غذاهای کم مصرف مصرف می کنند”.

NS هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای همچنین خوردن غذا را از نظر اجتماعی تشویق می کند. بنابراین اگر خانواده شما در دسترس نیستند ، دوستان و همسایگان نیز کار می کنند.

شام خانوادگی مورد علاقه پاییز


دستور العمل های زیر برخی از وعده های غذایی مورد علاقه ما هستند که می توانیم به عنوان یک خانواده پس از خوردن غذا از آنها لذت ببریم. بسیاری از آنها به سرعت پخت و پز می کنند مواد فصلیبه

پخت مرغ ایتالیایی

پاییز وعده غذایی خانواده

مادرم وقتی بچه بود این کار را می کرد و از آن به بعد چرخشی در کار بود. همه چیز در یک تابه می پزد و کنسروهای مقرون به صرفه مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی ارائه می دهد. به آرامی با ترکیبی از ادویه جات ترشی جات خشک می شود ، اما سریع اما خوشمزه است.

بادمجان و کوفته پخته بوقلمون

بادمجان و کوفته پخته بوقلمون

اسپاگتی و کوفته یک هفته شب در خانه ما هستند. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته پخته دارای کمی بادمجان برشته است و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شود. با آماده سازی زودتر از موعد و فریز کردن آنها برای زمان بعدی ، حتی بیشتر وقت خود را ذخیره کنید.

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

چه بچه ای رول هلال و پنیر آب شده را دوست ندارد؟ ما کمی پروتئین بدون چربی به مرغ اضافه می کنیم و مقداری بروکلی فیبر و ویتامین اضافه می کند. آنها خوشمزه هستند و به سرعت پخته می شوند و برای شب های هفته مناسب هستند.

دستور آشپزی آهسته فجیتا

فجیتاهای زودپز

اجاق گاز آهسته مورد علاقه من در پاییز است. این نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می شود ، بلکه کل خانه بوی فوق العاده ای در حین پخت و پز می دهد. این فجیتاهای زودپز یک شام آسان است که می توانید با توجه به ترجیحات خانواده خود آن را سفارشی کنید.

چوب ماهی پخته شده

چوب ماهی پخته سالم

ترد و نرم ، این چوب ماهی پخته شده یک شام عالی خانوادگی است ، اما همچنین خوشمزه است تا دو وعده ماهی توصیه شده در هفته دریافت کنید.

سس سس کچاپ طعم دار ضروری است!

ایده های بیشتر برای غذای خانوادگی

ما سعی می کنیم با امتحان غذاهای جدید یا افزودن تنوع در زمان شام آن را با هم مخلوط کنیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که ما خود را جذب آنها می کنیم. اگرچه ما “دستور” نداریم ، اینها برخی از بهترین وعده های غذایی خانوادگی هستند –

  • Tacos – سریع ، همیشه مورد علاقه و آسان برای سفارشی سازی
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما تعداد زیادی کاسه نداریم ، اما در پاییز امسال قصد داریم چیزهای بیشتری را برای لذت بردن از خانواده پیدا کنیم. برخی از دستور العمل هایی که من برای آزمایش آنها هیجان زده هستم عبارتند از –

دیدگاهتان را بنویسید